PM عمران داده شده ‘تصور نادرست’ در کویته بازدید: سردار اختر Mengal

فایل

دولت بلوچستان داده است نخست وزیر عمران خان “کامل تصور نادرست” در طول سفر خود به کویته را در کالج پزشکی بولان سردار اختر Mengal رئیس حزب ملی بلوچستان – Mengal (BNP-M) گفت: پنج شنبه.

نخست وزیر امروز در بازدید از یک مرکز قرنطینه در بیمارستان که در آن او جریان توسط ولایتی دبیر کل در مورد امکانات ارائه شده به بیماران است.

او نیز در جریان مورد مراحل مقامات گرفته اند برای جلوگیری از ویروس را در استان است.

او پس از سفر به کویته نخست وزیر متعهد همه کمک های ممکن و منابع به استان است.

Mengal, اما از طریق بیانیه ای در توییتر به دنبال هشدار نخست وزیر نمی شود گمراه دولت بلوچستان که عمدتا حکومت بلوچستان حزب عوامی.

“بر روی زمین وجود دارد مطلقا هیچ چیز” Mengal گفت: در صدای جیر جیر. “وجود دارد هیچ تست کیت و یا امکانات بهداشتی موجود در کویته بنابراین یکی می تواند تصور کنید که وضعیت در داخل کشور است.”

او گفته است که دولت بلوچستان “شده است به طور کامل غفلت و به طور کامل مسئول برای گسترش [COVID-19] در سراسر پاکستان”.

Mengal حزب هر چند متحد از توافق هسته ای در این مرکز است که در مخالفت با دولت استانی.

بلوچستان در حال حاضر گزارش 213 مورد از coronavirus و دو مرگ.

پزشکان در اعتراض به عدم در دسترس بودن تجهیزات

در طول تاریخ نادیده گرفته شده استان شاهد اعتصاب سراسری در روز دوشنبه توسط خط مقدم سلامت کارگران که گفت: آنها ارائه تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که درمان coronavirus بیماران.

بیش از 150 نفر از پزشکان و امدادگران بازداشت شده بودند پس از درگیری با پلیس که با توسل به باتوم شارژ شدند.

پس همکاران خود دستگیری پزشکان اعلام تحریم از خدمات است. تحریم خارج شد در روز چهارشنبه پس از دولت مطمئن پزشکان که نیازهای خود را ملاقات کرد.

بلوچستان سخنگوی دولت Liquat Shahwani ادعا کرده در زمان تظاهرات که دولت تا به حال ارائه تمام تجهیزات لازم پزشکی به کادر پزشکی به غیر از عینک که جایگزین چهره سپر.

او گفت که اقلام مورد نیاز هستند “همچنین در مقدار محدود در چین” و اضافه کرد که هر چه منابع جدید دریافت خواهد شد توزیع در میان کارکنان پزشکی.

Shahwani نیز ادعا کرد که بیش از 50,000 N-95 ماسک از ان دی ام ای شده بود توزیع به پزشکان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de