PM عمران مصر السیسی رئیس جمهور بحث COVID-19 وضعیت

برنامه/فایل

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان روز پنج شنبه در مورد کوروناویروس وضعیت و برتر برای راه اندازی یک ابتکار جهانی در بدهی برای کشورهای در حال توسعه با جمهور فعلی مصر Fatteh Sisi.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط دفتر نخست وزیر نخست وزیر “از روی علاقه به یاد می آورد خود را در اوایل تعامل” در حاشیه اجلاس سران سازمان همکاری های اسلامی در مکه و مجمع عمومی سازمان ملل متحد جلسه در نیویورک در سال 2019.

“نخست وزیر پاکستان منتقل همبستگی با مصر و تقدیر خود را از اقدامات موثر برای کنترل گسترش COVID-19 گفت:” بیانیه است.

او همچنین با تبریک رئیس جمهور السیسی برای “پیگیری موثر استراتژی ملی”.

برتر در جریان مصر رهبر از نکات کلیدی پاکستان در استراتژی “با هدف صرفه جویی در زندگی از معضل ویروس و حفاظت از آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت از حاد اقتصادی پریشانی”.

رهبران دو کشور همچنین در مورد وضعیت بدهی. نخست وزیر گفت که تعلیق کشورهای بدهی “کمک خواهد کرد که آزاد کردن منابع در کشورهای در حال توسعه به مدیریت این بی سابقه بهداشت جهانی و بحران اقتصادی که در آن مردم در حال مواجهه با یک محکوم به مرگ توسط COVID-19 یا گرسنگی”. PM عمران اضافه شده است که اقدامات دیگر نیز نیاز به تقویت اقتصاد کشورهای در حال توسعه.

رئیس جمهور السیسی حمایت نخست وزیر بدهی ابتکار.

“نخست وزیر نفت با تاکید بر اهمیت کار با هم به تکامل یک طرح جامع به نوبه خود این بحران تولید شده توسط جهانی همه گیر را به یک فرصت برای احیای اقتصادی گفت:” بیانیه است.

“دو رهبر تعهد خویش را بیشتر تحکیم این روابط برادرانه بین پاکستان و مصر” به آن اضافه شده است.

“PM عمران تصریح کرد دعوت خود را به رئیس جمهور السیسی برای دیدار پاکستان در اولین راحتی” بیانیه ای گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de