PM عمران هدایت قانون وزارت به حرکت خلاصه در خالد جاوید انتصاب به عنوان AGP


نخست وزیر عمران خان روز پنج شنبه به کارگردانی قانون وزارت به حرکت می کند یک خلاصه برای انتصاب خالد جاوید خان به عنوان دادستان کل کشور گفت: یک توییت به اشتراک گذاشته شده توسط حزب حاکم PTI توییتر مسئولیت رسیدگی به.

“نخست وزیر تصمیم به انتصاب آقای خالد جاوید خان به عنوان دادستان کل. قانون وزارت کارگردانی شده است به حرکت خلاصه برای انتصاب او امروز گفت:” صدای جیر جیر. این حزب همچنین برچسب PM عمران در حساب توییتر در صدای جیر جیر به عنوان به خوبی.

در روز پنج شنبه دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan تایید کرده بود که دولت فدرال تصمیم گرفته بود برای تعیین وکیل مدافع خالد جاوید خان جدید دادستان کل پاکستان پس از انور منصور خان استعفا از پست.

انور منصور استعفا از پست پس از پاکستان نوار شورا خواستار استعفای خود را بیش از برخی از نظرات او در مورد دادگاه عالی قضات که او تا به حال شده است مواخذه توسط دادگاه به عنوان به خوبی.

دادگاه عالی تا به حال در چهار شنبه کارگردانی خان به تولید شواهد حمایت از خود را در نظرات و یا ارسال کتبی عذرخواهی در مورد او بحث کرد.

همچنین بخوانید: عدالت قاضی Faez Isa مورد: SC سفارشات AG برای ارسال عذرخواهی و یا برای اثبات ادعای خود

در این بیانیه خود شده بود حذف از دادگاه ضبط.

“برخی بیانیه ای ساخته شده بود توسط دادستان کل در مورد نیمکت و آن خواهد بود سپاسگزار است که این مواد بر اساس است که او ساخته شده بیانیه قرار می گیرد قبل از نیمکت” دادگاه اشاره کرده بود در آن منظور نیست.

“در مورد مواد قرار داده شد قبل از این نیمکت ما انتظار نوشته شده عذرخواهی از دادستان کل برای داشتن را لمس ماده” دادگاه بیشتر که در آن منظور.

“آن [بیانیه] است نه در برابر یک, اما هر عضو از نیمکت” به آن اضافه شده است.

وکیل مدافع خالد جاوید: مشخصات

جاوید ثبت نام به عنوان یک مدافع از دادگاه عالی در سال 1991. در سال 2004 او یک مدافع از دادگاه عالی پاکستان است. او استفاده می شود به توصیه نخست وزیر سابق بی نظیر بوتو زمانی که او در طول 1993-1996 به عنوان یک مشاور حقوقی به دادستان کل برای پاکستان است.

کراچی-بر اساس وکیل متخصص در بسیاری از شاخه های قانون مانند قانون اساسی, قانون مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش و آداب و رسوم و زمین مسائل قانون بانکداری و خدمات ، او پسر N. D. خان برجسته PPP رهبر.

جاوید امن خود LLB مدرک از دانشگاه لندن BCL (لیسانس قانون مدنی) مدرک از دانشگاه آکسفورد LLM از دانشگاه هاروارد و خود را به اتمام نوار-در-قانون از جنس لینکلن.

او شناخته شده است مخالفت خود را به طور کلی (retd) پرویز مشرف موقت قانون اساسی نظم و نوشت: بسیاری از مقالات در برابر آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>