عکس: فایل های

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان کارگردانی کرده است وزارت کشور و سازمان های اجرای قانون را بلافاصله سرکوب قاچاقچیان از مواد غذایی ضروری و چند روز پس از اعتراف کرد شکر و گندم بحران منجر شده بود به با توجه به دولت سهل انگاری.

یک سطح بالا نشستی که به ریاست نخست وزیر متمرکز بر روی یک استراتژی جدید برای مقابله با قاچاق و بحران مواد غذایی. این جلسه با حضور مقامات ارشد دولت وزرا و مشاوران از جمله ملی امنیت غذایی وزیر Khusro بختيار وزیر برنامه ریزی و توسعه و به ویژه طرح های اسد و عمر و مشاور نخست وزیر در تجارت Abdul Razak داوود و وزیر کشور.

PM عمران بیشتر به کارگردانی هوش اداره استخبارات فدرال و آژانس تحقیقات به ارائه گزارش در سرکوب قاچاق.

نخست وزیر عزل شد و بر اساس توصیه های داده شده توسط anti-قاچاق کالا و ارز نیروی کار. در این جلسه گزارش پیشرفت در ایجاد بازارهای مرزی در مرزهای غربی نیز ارائه شد.

“پیشرفت برای ایجاد بازارهای مرزی در سیستان و بلوچستان باید با سرعت بالا,” او گفت:.

“انسان معمولی مبارزات زمانی که قیمت مواد غذایی با توجه به افزایش قاچاق و ما [دولت] را قبول نمی کند که. قاچاق کالا و ارز است که باعث از دست دادن ارزش میلیاردها روپیه برای اقتصاد کشور است.

“برای جلوگیری از قاچاق است که موضوع از اهمیت ملی و سهل انگاری نمی تواند فراهم شده در این زمینه است. یک سیاست جامع باید پیش نویس نفت ایران در حالی که با استفاده از تکنولوژی باید برای جلوگیری از قاچاق,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de