PM عمران خواستار مقامات را به اقدام سریع در برابر قاچاقچیان hoarders اساسی و مواد غذایی. — عکس:برنامه/فایل

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان روز دوشنبه به کارگردانی ذیربط برای جلوگیری از قاچاق و احتکار اساسی و مواد غذایی در حالی که اعلام یک عملیات بزرگ در برابر مجرمان پشت “بحران مصنوعی’.

وزیر برنامه ریزی و توسعه ویژه طرح های اسد و عمر و ملی امنیت غذایی وزیر Khusro بختيار مشاور نخست وزیر در امور مالی Dr Abdul حافظ قاری نخست وزیر ویژه دستیاران Dr Firdous عاشق Awan و Abdul Razzaq داود فدرال دبیران و مقامات ارشد دولتی حاضر در این نشست سطح بالا به ریاست PM عمران.

“برای آوردن ثبات در قیمت مواد غذایی اساسی و به منظور کاهش نرخ خود دولت است اولویت” گفت PM عمران و اضافه کرد که “دولت در مرکز توجه در حال حاضر به ارائه کمک به شهروندان فقیر این کشور”.

توصیه های ارائه شده در مورد این موضوع باید فورا مورد توجه قرار گرفته به طوری که آنها می تواند اجرا بر او گفت.

ما باید توجه ویژه ای به داده های واقعی از گندم و شکر و دیگر اقلام مواد غذایی PM عمران گفت:, و اضافه کرد که همان باید توجه ارائه شده در تهیه برآورد تقاضا و عرضه است.

دولت تصمیم به خرید گندم در دو مقدار قبلی آن هدف را در مورد ثبات در قیمت آن و به پل شکاف بین تقاضا و عرضه است. همچنین تصمیم گرفته شد در این جلسه که قیمت قند ثابت خواهد شد با شکر مشورتی هیئت مدیره با داشتن این ارزیابی توسط یک شخص ثالث.

تصمیم بر آن شد در این جلسه که بتن و گام های موثر خواهد بود گرفته شده برای جلوگیری از گندم, پیاز, گوجه فرنگی و دیگر مواد غذایی از خارج از کشور قاچاق. دولت تصمیم گرفت آن را به جلو یک پیشنهاد اقتصادی کمیته هماهنگی (ECC) برای پایین آوردن مالیات وضع شده بر پایه مواد غذایی.

در ماه گذشته قیمت گندم و شکر سر به فلک کشید در سراسر کشور پس از آن پیدا شد که جزء اصلی مواد غذایی ناپدید شده بود از بازار. یک تحقیق دریافتند که مقامات ارشد دولتی درگیر شدند در احتکار گندم که به ایجاد بحران مصنوعی.

PM عمران اعلام کرد “عملیات بزرگ” در برابر کسانی که به جرم احتکار و قاچاق اساسی و مواد غذایی. هفته گذشته دولت اعلام کرد Rs15 میلیارد بسته برای فروشگاه ابزار به منظور کمک به توده ها.

روز شنبه با نخست وزیر اعتراف کرد که گندم و قند و شکر بحران سرچشمه بود به عنوان یک نتیجه از دولت سهل انگاری.

“این بود که ما [دولت] سهل انگاری من اعتراف این,” او گفت:. “من به شما گفتن این امروز, ما در حال انجام تحقیقات در این [گندم و قند و شکر بحران] و ما به آرامی آشنایی با چه کسی درگیر است. من به شما قول می دهم هر کسی که درگیر در این بحران ما را ترک خواهد کرد که شخص” او تا به حال گفت: در یک رویداد در لاهور.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو