PM عمران تغییرات پرتفوی Khusro بختیار, حماد الازهر در آخرین ترمیم کابینه

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: امنیت غذایی وزیر Khusro بختیار در روز دوشنبه مناقصه استعفای خود را از پست گفت: در نامه خود او بود که بدخیم دلیلی بر قند بحران تنها چند روز پس از او به نام یک کاوشگر بر روی دانه های بحران در پاکستان است.

Khusro بختیار را نامه ای به نخست وزیر, عمران خان, مناقصه استعفای خود را به عنوان وزیر امنیت غذایی ملی. اخبار/جزوه

“من با توجه به هزینه غذا و امنیت [و تحقیقات] تنها چهار ماه پیش” بختیار گفت. “من حفظ سهام از نیشکر تولید در کشور در خط با وزارت” الزامات او اضافه کرد که او از پله پایین “برای جلوگیری از هر گونه درگیری مربوط به شخصی به دست آورید”.

گزارش اداره تحقیقات فدرال هفته گذشته منتشر شد ادعا کرد که بالا PTI عضو — از جمله جهانگیر خان Tareen دوست نزدیک نخست وزیر عمران خان و همچنین بختیار برادر — در میان کسانی که به دست آمده از های اخیر قند بحران در کشور است.

رسیدگی به بحران شده بود به دستور PM عمران در فوریه.

نخست وزیر اما به بختیار مسئول وزارت امور اقتصادی جایگزین حماد الازهر.

Tareen PM مشاور بود حذف به عنوان رئیس “کارگروه کشاورزی در پرتو یافته های قند و گندم پرس و جو گزارش” سابق دولت پنجاب سخنگوی گفت.

اما Tareen آن را سوال کرد و گفت در توییتر گفت: “من هرگز رئیس هر کارگروه”.

“Pl دریافت حقایق را حق مردم است,” او اضافه شده است.

PM مشاور بازرگانی, نساجی, صنعت, صنعت و تولید و سرمایه گذاری, Abdul Razak داوود بود نیز حذف شده از مقام, منابع, مطلع, Geo News. آن بود اما معلوم نیست اگر او تا به حال داده شده است یکی دیگر از پست.

در دیگر تغییرات در کابینه فدرال ساخته شده توسط PM عمران سید فخار امام منصوب شد, به عنوان ملی امنیت غذایی وزیر MQM-P سید Aminul الحق به عنوان وزیر ارتباطات سابق امور اقتصادی وزیر به عنوان وزیر صنایع و اعظم Swati به عنوان کنترل مواد مخدر وزیر.

Babar Awan منصوب شد و به عنوان مشاور در امور مجلس و استعفای MQM-P خالد Maqbool صدیقی به عنوان وزیر فناوری اطلاعات و مخابرات پذیرفته برتر گفت: در توییتر.

محمد شهزاد Arbab حذف پست مشاور به هاشم Popalzai, از مواد غذایی است. عمر حمید داده شد Popalzai سابق پست.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>