PM عمران کراچی لغو دیدار به علت آب و هوای نامساعد

نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان یک روزه سفر به کراچی در روز شنبه به تعویق افتاد به دلیل بدی آب و هوا, گزارش ژئونیوز.

نخست وزیر بود که می رسند در کراچی امروز بود انتظار برای افتتاح پروژه های مختلف در شهر از جمله پنج ستاره و KDA پلها همراه با افتتاح Nishtar جاده و Maghopir پروژه جاده.

برتر نیز انتظار می رود به صندلی و بررسی پیشرفت های مختلف فدرال تامین مالی پروژه های توسعه و رفاه عمومی طرح در Sindh در طول سفر است.

پیشتر در ماه ژانویه نخست وزیر در طول سفر خود به شهر ملاقات کرده بود اعضای جامعه کسب و کار و با حضور Kamyab اصالح برنامه چک توزیع مراسم است.

او همچنین با حضور در یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای شوکت خانم بیمارستان سرطان شده بود و در جریان انجام پروژه های توسعه در کلان شهر.

SAPM در اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan روز پنج شنبه گفته بود نخست وزیر شد و مشتاق به ارائه امکانات بهتر برای مردم کراچی پاکستان اقتصادی و تجاری hub

صحبت در یک برنامه بر روی یک کانال تلویزیون خصوصی Dr Awan گفت: تمام تلاش بودند که در این زمینه ساخته شده برای حذف شکایت از MQM-P — حکم PTI را شریک ائتلافی در Sindh — در اجرای امور در شهر’ حوزه های مختلف.

کراچی-بر اساس حزب واقعی رزرو می شد حل و فصل شود در حالی که باقی مانده خود خواسته برآورده خواهد شد در مشورت با رهبران خود او گفت: کرسی بود که هیچ موضوع جدی بین قومی و PTI.

در سیستم سیاسی هر عضو می تواند parleys با دیگر اعضای دستیار ویژه اضافه شده است.

PTI دولت برگزار شده بود کرسی در کراچی اما تخصیص Rs162 میلیارد حزب حاکم را رهبری خواهد کمک به نشانی شهروندان نگرانی های مشروع Dr Awan گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de