PM عمران اعلام کرد بسته امداد برای بخش ساخت و ساز در میان coronavirus

Geo News/Screengrab اخبار

اسلام آباد: لازم است برای حفظ یک تعادل بین مستند و فعالیت های اقتصادی نخست وزیر عمران خان روز جمعه گفت که او اعلام کرد یک بسته امداد برای بخش ساخت و ساز.

نخست وزیر صحبت شد به رسانه ها پس از ریاست جلسه در ملی فرماندهی مرکز ، برتر را اعلام کرد مجموعه ای از مشوق ها برای بخش ساخت و ساز گفت که هدف اصلی بود برای استخدام کارگران به طوری که می توان آنها را نجات داد از “گرسنگی و آمدن شرایط دشوار است.”

PM عمران گفت که افراد و یا اشخاص که سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز در سال جاری نمی تواند خواسته خود را در مورد منبع درآمد. “دولت تصمیم گرفته است به توافق برسند به تقاضای بخش ساخت و ساز و معرفی مالیات ثابت,” او گفت:. “این [حرکت] به پایین آوردن میزان مالیات پرداخت می شود. همچنین اگر سرمایه گذاری برای Naya Pakistan, طرح مسکن ما را معاف از 90 درصد از مالیات بر آن را,” او گفت:.

او گفت که خودداری مالیات بر مواد و خدمات شده بود را لغو کرد در بخش غیررسمی. “مالیات جمع آوری خواهد شد تنها در فولاد و سیمان عمدتا به دلیل این رسمی بخش,” او گفت:.

PM عمران گفت که دولت نمی خواهد جمع آوری هر گونه مالیات بر سود سرمایه از “هر خانواده است که می خواهد به فروش خانه خود را”. او اعلام کرد که Rs30 میلیارد دلار یارانه برای Naya Pakistan, طرح مسکن, گفت که از یک طرف آن را تنظیم فعالیت های اقتصادی و از سوی دیگر اطمینان از خانه برای فقرا نیز ساخته شده است.

نخست وزیر گفت که دولت تضمین میکند که بخش ساخت و ساز شد و با توجه به وضعیت صنعت و اعلام کرد شکل گیری توسعه صنعت ساخت و ساز هیئت مدیره. “یک موسسه تشکیل خواهد شد برای اولین بار به ارتقای صنعت ساخت و ساز در پاکستان,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که دولت تمرکز خود را بر بخش های دیگر برای ارزیابی اینکه آیا آنها می توانند ارائه امداد به طوری که یک تعادل می تواند رخ داد بین مستند و مقررات از فعالیت های اقتصادی.

او در مورد کوروناویروس صندوق امداد و گفت که دولت آغاز شده بود آن را صرفا به نفع فقیر در پاکستان است. “ما شروع به دادن چک در آینده سه تا چهار روز,” او گفت:, و اضافه کرد که چهار میلیون نفر ثبت نام کرده اند برای کمک های مالی.

صحبت در مورد coronavirus نخست وزیر گفت که این یک بحران بی سابقه ای که هر کشور در تلاش بود به جنگ ویروس در راه خود را. او با اشاره به نمونه ای از آمریکا گفت که ایالات مختلف این کشور شد و با استفاده از روش های مختلف برای کاهش آسیب ویروس.

در پاسخ به یک سوال در مورد نیاز به متحد کردن ملت نخست وزیر گفت که پاکستانی ها ایستاده بود و با هم هر زمان که آنها در مواجهه با فاجعه. “من فقط رزرو در برابر افرادی که با استفاده از فجایع برای پنهان کردن فساد. این را نمی خواهد اتفاق می افتد,” او گفت:.

صحبت در مورد اختلاف میان دولت و استان در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس PM عمران گفت که او نمی خواست به زور استان به انجام هر کاری پس از 18 متمم تا به حال تصویب شده است.

مهم است که به اعتصاب تعادل بین مستند و رکود اقتصادی

“در پاکستان از یک طرف شما coronavirus و از سوی دیگر شما باید برای مقابله با گرسنگی,” او گفت:. “یک مستند اعمال تنها در دفاع یا Gulberg موفق خواهد بود. موفقیت یک مستند بستگی دارد که آیا فقیر را دریافت مواد غذایی در خانه های خود را یا نه.”

وی چین را مثال گفت که مقامات شده ووهان اما این اندازه موفق بوده است که دولت تا به حال ارائه مواد غذایی برای افراد در درب خانه خود.

PM عمران گفت که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که آیا coronavirus را به نوبه خود برای خوب یا بدتر. “ما به عنوان یک ملت مبارزه خواهد کرد [این بیماری] اما هیچ کس نمی تواند بگوید چه اتفاقی خواهد افتاد در دو تا سه هفته آینده,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de