PM عمران اختصاص Rs200bn بسته امداد به صورت روزانه-شرط میان شیوع کروناویروس

Geo News/طریق اخبار

نخست وزیر عمران خان روز سه شنبه اعلام کرد که دولت اختصاص داده است Rs200 میلیارد برای کارگران به عنوان صنایع در مواجهه با موانع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار ارشد خود را وزرا و مشاوران او گفت که coronavirus همه گیر بود که خطر واقعی و نه تصمیم گیری است که مردم در زمان ترس از COVID-19 تهدید.

تاثیر می آید که پس از کامل مستند تحمیل ممکن است ایجاد وحشت بیشتر از coronavirus خود را.

یک مستند شده بود و اعمال حق پس از کمیته امنیت ملی دیدار و گام بعدی این است که مقررات منع رفت و آمد, او گفت:, و اضافه کرد که این کشور نمی تواند با آن کنار بیایید.

“ما تصمیم به نگه داشتن در ذهن نخبگان ما فراموش نمی کنم در مورد محروم” برتر اضافه تکرار کرد که امکانات خوبی در دسترس بود تنها برای نخبگان در حالی که فقرا تا به حال به رنج می برند.

“اگر یک فرد است که زندگی در دفاع [سازمان مسکن (DHA)] قرار داده است تحت مقررات منع رفت و آمد آنها را خوشحال به آنها را احتکار مواد غذایی, اما آنچه در مورد کسی که زندگی در katchi abadis [غیرقانونی شهرک ها و محله های فقیرنشین]?”

“ما فکر نمی کنند که پیروز خواهد شد پس از اعمال مقررات منع رفت و آمد. من می خواهم که اعمال مقررات منع رفت و آمد اگر ما فرانسه یا ایتالیا,” او گفت:. “اما من باید از مردم فقیر در کشور است.”

نخست وزیر گفت که مستندات در حال حاضر به اثر می آیند در سراسر کشور اما دولت این است که در تماس با رئیس دبیر و معاون کمیسیون به بررسی اثرات پس از این اقدامات است.

با استناد به یک مثال او گفت که آن را در بر داشت که عرضه پالس تحت تاثیر قرار شد با توجه به این بندر کراچی در بسته و تخمین زده شد که عرضه می شود به شدت نهفته در زمان یک هفته پس از این بندر افتتاح شد.

او گفت که یک بسته محرک اقتصادی بود بر بحث امروز برای حفاظت در برابر آسیب به اقتصاد است.

برجسته کردن نکات اصلی از بسته بندی PM عمران گفت:

• کار داده خواهد شد Rs200 میلیارد دلار است. ما همچنین با استان ها و کسب و کار به جای کارگران به طوری که آنها نمی بیکار ارائه.

• صادرات و صنعت – ما آنها را Rs100 میلیارد دلار ارزش بازپرداخت مالیات — که معمولا با تاخیر و با توجه — به طوری که آنها ممکن است صرف این کار خود را به عنوان به خوبی. پرداخت سود نیز به تعویق افتاده.

• صنايع کوچک و متوسط – Rs100 میلیارد کنار گذاشته شده است برای این صنایع و بهره خود را پرداخت معوق به عنوان به خوبی. آنها قادر خواهند بود به استفاده از وام های اعطایی نیز با نرخ بهره پایین است. کشاورزان همچنین قادر خواهد بود برای لذت بردن از کاهش هزینه های ورودی.

• خانواده های کم درآمد – مبلغ Rs150 میلیارد کنار گذاشته برای خانواده های بسیاری نهفته در سراسر چهار ماه آینده. آنها داده خواهد شد Rs3,000 ماهانه. استان ها خواسته خواهد شد که برای پیوستن به در و کمک به دولت فدرال است.

• گسترش پناه گاه – در پی همه گیر شده است وجود دارد یک راش موجود در پناهگاه بنابراین تعداد آنها و قابلیت نیاز به گسترش یافته است. دولت کار خواهد کرد برای به اجرا درآوردن اقدامات به طوری که مردم در حال نمایش قبل از اینکه اجازه دهید در.

• فروشگاه ابزار – برای اطمینان از شامل در دسترس بودن کالا دولت را کنار بگذارند Rs50bn. دولت نیز بودجه برای گندم تهیه ارزش Rs280bn بنابراین کشاورزان همچنین می توانید کسب و روستای مناطق نیست و بحران مالی روبرو هستند.

• بنزین و گازوئیل – بنزین و دیزل و نفت سفید و دیزل نور را ببینید قیمت های خود را کاهش Rs15.

بیشتر به دنبال…


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>