توسط PTI

دهلی نو: کنگره در روز شنبه حمله به نخست وزیر نارندرا مودی برای سخن گفتن او که نه هر کسی که در داخل هند سرزمین و نه هر کسی که اسیر آن پست با راهول گاندی متهم مودی داشتن “تسلیم” خاک هند, به چینی تجاوز.

“ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین شد چینی: چرا سربازان ما کشته شدن? جایی که آنها کشته شوند” او در توییتر tagging نخست وزیر سخن گفتن.

در بیانیه ای در این نشست به نام مودی در روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز دولت گفت: “در ابتدا نخست وزیر توضیح داد که نه هر کسی که در داخل خاک ما و نه هر پست ما دستگیر شده است.”

میزبان سران کنگره رهبران کنگره در مورد نخست وزیر, درخواست اگر هیچ نفوذ چه در مورد سر و صدا و به همین دلیل پرچم جلسات برای د-تشدید مرزها برگزار شد.

قطعی بیانیه نخست وزیر آمد و در پی گزارش می دهد که چینی ستم کرده است به سمت هند از خط واقعی کنترل بالفعل مرز در مناطق مختلف شرق لاداخ از جمله Pangong Tso و Galwan دره.

امور خارجی وزیر S Jaishankar در گفتگو با چین همتای منتقل شده که طرف چینی به دنبال برپایی یک ساختار در Galwan دره در “طرف ما از لاک”.

“در حالی که این شد یک منبع اختلاف طرف چینی در زمان قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده بود که به طور مستقیم مسئول در نتیجه خشونت و تلفات. آن را منعکس قصد تغییر حقایق در زمین در نقض تمام موافقت نامه های ما برای تغییر وضعیت موجود” در امور خارجی وزارت در بیانیه ای گفته بود.

سابق اتحادیه وزیر P چیدمبرم گفت: “ب. ظ گفت: هیچ تبعه خارجی (به معنی چینی) در سرزمین های هندی.

اگر این درست است چه بود سر و صدا در مورد مه 5-6? چرا که مبارزه بین نیروهای نظامی در ژوئن 16-17? چرا هند از دست دادن 20 زندگی می کند؟”.

“اگر وجود دارد هیچ نفوذ یا تخلف از لاک بود چرا وجود دارد بحث زیادی در مورد ‘مشارکت’ از نیروهای هر دو طرف ؟ “اتحاد PM داده دخترک پاک به چین ؟ اگر چه وجود دارد برای مذاکره با چین ؟ چرا عمده ژنرال مذاکره و در مورد آنچه که” او پرسید در توییتر.

تشریح PM بیانیه شب گذشته به عنوان “baffling تکان دهنده و ویرانگر” ارشد رهبر حزب Jairam رامش گفت: “این خشم نیروهای مسلح هر یک هندی.”

“اگر وجود دارد هیچ تاخت و تاز و سپس آنچه در آن بود – یک گشت? جغرافیا و تاریخ به نظر می رسد تغییر کرده است با این بیش از حد-باهوش-با-نیم خط. سرخپوستان سزاوار حقیقت او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

سخنگوی حزب Manish Tewari نیز مطرح شده مجموعه ای از سوالات پس از این ساعت ،

“آیا لاک اجرا در انگشت 8 یا 4 انگشت در Pangsang سنگ Tso دریاچه ؟ است Galwan دره واقع در هند یا چین در کنار لاک? چینی نه ستم 02 متر در سراسر IB در Naku-La? شد 20 سربازان هندی کشته و 100 زخمی – هندی یا چینی طرف.”

Tewari همچنین پرسید که آیا BJP MP خوک خرطوم دراز مالایا گائو دروغ است وقتی که او می گوید را اشغال کرده اند دستگاه های گسترده ای از زمین در آروناچال پرادش.

“اگر وجود دارد هیچ چینی در خاک و یا درک ما از لاک چرا پرچم جلسات بین دو ارتش? سربازان هندی دستگیر شدند در هند و یا خاک چینی” او پرسید.

کنگره MP Vivek Tankha گفت که او در بر داشت PM بیانیه “آرام عجیب و غریب”.

“اگر هیچ کس وارد مرز ما و هیچ یک از پست های ما اشغال شد پس چه شد مبارزه برای. بسیاری از زندگی با ارزش را از دست داد و بسیاری مجروح شدند. هستم هر دو بهت زده و نگران است. را در مجلس به اعتماد به نفس” او هنوز توییتی.

نخست وزیر ادعای آمد و حتی کنگره به عنوان رئیس جمهور سونیا گاندی در همه حزب دیدار با سوال از دولت رسیدگی به وضعیت درخواست اگر وجود دارد هر گونه هوش شکست و به دنبال اطمینان که چین را “رجعت” به جایگاه اصلی آن است.

راهول گاندی در روز جمعه متهم ارشد وزیران در دولت “دروغ” برای محافظت از نخست وزیر و مرکز “سریع خواب” در حالی که شهادت jawans پرداخت قیمت در Ladakh.

سابق رئیس کنگره همچنین برچسب زده شده یک ویدیو یک دقیقه ای از یک جوان پدر گفت: سربازان هندی بودند غیر مسلح می کردند سربازان چینی.

او شده است سوال دولت بر روی لاک بست و پرسید چگونه چینی اشغال سرزمین های هندی و چرا سربازان هندی فرستاده شدند “غیر مسلح به شهادت” در Ladakh.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست در منطقه..

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو