‘لطفا نمی Misgender من’: خبرنگار معذرت خواهی پس از تماس با فراجنسیتی PA وزیر بهداشت ‘آقا’

یک پیتسبورگ ایستگاه های رادیویی نشان می دهد بحث میزبان بود سرزنش توسط پنسیلوانیا وزارت بهداشت, وزیر, که, transgender, برای misgendering وزیر در طول یک تماس را فشار دهید پن زنده گزارش شده است.

مارتی گریفین میزبان KDKA-AM به نام دکتر راشل لوین “آقا” در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه با توجه به پن زندگی می کنند.

گریفین بود پرسیدن یک سوال در مورد مراحل مختلف دولت است که اجرای به سهولت اقامت در خانه سفارشات و گفت: “آقا” دو بار. Levine در پاسخ گفتن گریفین “please don’t misgender من” که آن را “واقعا توهین آمیز است.”

گریفین عذرخواهی کرد چندین بار خود را اصلاح کرد یک بار برای گفتن خانوم.

او همچنین بعد از آن عذرخواهی کرد در توییتر گفت متعدد ناشی از حواس او را پرت و او را به استفاده از اشتباه ضمایر و افعال او نیست عمدی.

این حادثه بعد از آن باعث پیتسبورگ شهردار لایحه Peduto تصمیم به لغو یک برنامه ریزی ظاهر در KDKA رادیو شهردار سخنگو گفت پیتسبورگ شهرستان کاغذ. Peduto با انتقاد از KDKA ایستگاه به عنوان تغییر از “مردم خوب است که ما افتخار بود از پیتسبورگ” به “شوک, بکن بکن, گروه پیروی از عواطف واحساسات & بدتر است.”

گریفین انتقاد قرار گرفته بود در سال 2007 به صورت خود گزارش دهی در پیتسبورگ-منطقه کشیش پروتستان احتمالا تفرج او را به عنوان گی پس از KDKA شروع در حال اجرا بازی فکری از جمله گریفین مقابله با کشیش در یک فرد بالغ فروشگاه کتاب.

ایستگاه تصمیم به هوا داستان توضیح داد که کشیش برنت Dugan ممکن است یک خطر برای خود. کشیش رفته بود گم شده و مرده خودکشی با توجه به پیتسبورگ شهرستان کاغذ.

لوین را منتقل شخصی مراقبت از خانه با وزیر بهداشت را کمک کند پس از Levine بود دستور داد تمام خانه های پرستاری و بلند مدت امکانات در دولت را قبول coronavirus بیماران از بیمارستان هاوزیر بستری شده در شنبه, ایجاد خشم بیش از شرایط ساکنان این امکانات باید چهره بدون مراجعه کنند. (مرتبط: PA وزیر بهداشت منتقل مادر از مراقبت شخصی خانه پس از سفارش خانه های پرستاری قبول COVID نفر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de