لطفا با ما نمی تواند روند رفاه صندوق: نیروی هوایی اسرائیل به آن مردان

توسط سرپرستان

دهلی نو: با شیوع COVID-19 گیر نیروی هوایی هند (IAF)گفته خود پرسنل و وابستگان خود را که آنها می توانند مراحل مختلف طرح های رفاه با توجه به مستند و به دادگاه تجدید نظر به تحمل با آنها ارشد افسر نیروی هوایی اسرائیل روز چهارشنبه گفت:.

“لطفا با ما” نیروی هوایی اسرائیل گفته خود پرسنل و وابستگان آنها توضیح دلایل ارائه این وجوه است.

“با توجه به شیوع COVID-19 pandemic, National Capital Region (NCR) در حالت قفل. جنبش در درون دولت و بین دولت بین Gurugram/Noida به دهلی محدود شده است,” به زور گفت.

آن را بیشتر روشن است که از درجه ستاد غیر از بودجه عمومی — نیروی هوایی هند خیرخواه انجمن و نیروی هوایی هند مرکزی صندوق رفاه — سرنشین دار است توسط کارکنان غیر نظامی.

“در حال حاضر دفتر کار با تعداد محدودی از کارکنان با توجه به محدود جنبش مردم در سرمایه های ملی در منطقه” نیروی اشاره کرد.

آن را اظهار داشت که به عنوان یک نتیجه از خدمات ارائه شده توسط دفتر مانند پرداخت وام و کمک هزینه تحصیلی و ادعا می کند به تعویق خواهد افتاد.

نیروی برجسته که به عنوان و “زمانی که این محدودیت ها برداشته همه وام و ادعای پردازش خواهد شد در اولویت”.

در درجه ستاد سطح رفاه بودجه برگزار می شود در دو سر متفاوت — “نیروی هوایی هند مرکزی صندوق رفاه (IAFCWF) و جنگنده های نیروی خیرخواه انجمن (IAFBA).

هر دو این وجوه تحت ثبت نام جوامع عمل می کنند. رفاه فعالیت های مانند باز شدن مدارس, ورزش, تفریح و تجهیزات پزشکی است که پس از نگاه به نیازهای جامعه سقوط تحت رده از گروه رفاه و تامین مالی از IAFCWF.

رفاه فعالیت های است که به معنای برای افراد مانند کمک هزینه تحصیلی برای کودکان وام به افراد و کمک به زنان بیوه, سقوط در افراد دسته رفاه و تامین مالی در درجه اول از IAFBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>