دادخواستی در دیوان عالی کشور به دنبال مکانیزمی برای بررسی محتوا در توییتر برای جلوگیری جعلی اخبار

توسط PTI

دهلی نو: یک درخواست ثبت شده است در دیوان عالی کشور به دنبال ساز و کاری برای بررسی محتوای توییتر و تبلیغات گسترش نفرت از طریق جعلی اخبار و instigative پیام از طریق حساب های جعلی.

به درخواست ثبت شده توسط BJP رهبر Vinit درک همچنین یک عضو شورای حکام (CRIS) گفت که صدها نفر از توییتر جعلی دستگیره و جعلی Facebook حساب به نام افراد برجسته و مقامات بالا.

“این جعلی توییتر دسته و Facebook حساب با استفاده از عکس های واقعی از قانون اساسی و مقامات برجسته شهروندان است.

“بنابراین انسان معمولی متکی بر پیام های منتشر شده از این توییتر دسته و Facebook حساب” گفت: درخواست ثبت از طریق حمایت Ashwani کومار Dubey.

این پیل گفت که خبر جعلی است که ریشه و علت بسیاری از شورش ها از جمله یکی در دهلی نو در اوایل این سال و ساختگی حساب استفاده می شود برای ترویج casteism و جماعت که به خطر می اندازد برادری و وحدت کشور است.

“آن ارائه شده است که در حال حاضر تعداد کل توییتر دستگیره در هند حدود 35 میلیون نفر و تعداد کل Facebook حساب 350 میلیون و کارشناسان می گوید که حدود 10 درصد توییتر دستگیره (3.5 میلیون دلار) و 10 درصد Facebook accounts (35 میلیون) هستند تکراری/جعلی/جعلی” این درخواست گفت.

احزاب سیاسی با استفاده از جعلی حساب های رسانه های اجتماعی برای خود ارتقاء و تصویر سازی و به لکه دار کردن تصویر از مخالفان و رقابت نامزدها به خصوص در انتخابات این درخواست گفت.

این درخواست نیز به دنبال دستورالعمل ها را به یک قانون به عنوان هر که یک عمل را می توان در آغاز در برابر توییتر و نمایندگان خود را در هند برای عمدا معاونت در جرم و ترویج ضد هند توییتهایی و مجازات آنها.

این طومار در ادامه گفت که یک نماینده به نگران قدرت به عمل مطابق با قانون این کشور در برابر غول رسانه های اجتماعی توییتر ثبت شد اما هیچ اقدام گرفته شده است که تا کنون توسط مراجع ذیربط.

همچنین اشاره کرد که وزارت امور را ممنوع کرده است سیک ها برای عدالت (SFJ) تحت فعالیت های غیر قانونی و پیشگیری از قانون در جولای 10, 2019 در عین حال آن را همچنان به حضور فعال در توییتر حمایت نفرت از تروریسم و شرارت و اعمال مجرمانه.

“منطق و الگوریتم های که توییتر استفاده باید به اشتراک گذاشته شود و مورد تایید شده توسط مقامات دولتی یا مرجع صالح برای غربالگری ضد هند توییتهایی.

“KYC از تمام رسانه های اجتماعی دستگیره در هند باید انجام شود برای ساخت رسانه های اجتماعی امن و پاسخگو و قابل ردیابی” این درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im