درخواست در SC به پیاده سازی کنترل قیمت و مدیریت و از ماسک صورت sanitisers

توسط سرپرستان

دهلی نو: یک درخواست ثبت شده است در دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای اطمینان از منصفانه و عادلانه توزیع فولاد/N95 ماسک های دست sanitisers و صابون مایع به منظور مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

به درخواست ثبت شده توسط مدافع Satayam سینگ از طرف دادگستری برای حقوق پایه و اساس به دنبال apex دادگاه به موضوع جهت به مرکز به ارائه مناسب و موثر برای اجرای انواع اطلاعیه ها و سفارشات توسط سازمان های مربوطه از دولت اتحادیه و دولت National Capital Territory of Delhi, برخورد با کنترل قیمت و مدیریت کالاهای اساسی – ماسک صورت و دست Sanitisers در پی Covid-19 شیوع در سراسر جهان است.

“فروش ماسک صورت و دست sanitisers دیدم زیادی افزایش دهد و با افزایش تقاضا در چند داروخانه و پزشکی به رسانه ها در تلاش برای فریب دادن و سود حاصل از آن در حال حاضر شیوع آغاز شده الصاق قیمت خود را بیش از حداقل قیمت خرده فروشی (MRP) که بیش از هیچ محصول مجاز است به فروش می رسد در هند” گفت: درخواست.

سینگ ارائه شده در این درخواست که اگر داروخانه ها و پزشکی دیگر رسانه ها باقی بماند با حالت فعلی از عملکرد سپس آن را تاثیر منفی ترین دستمزد روزانه کارگران و دیگر از لحاظ اقتصادی به چالش کشیده که به دلیل قرنطینه و دیگر محدود مراحل نخواهد بود قادر به امرار معاش خود.

دادگاه راس است به احتمال زیاد به شنیدن این موضوع هفته آینده. این درخواست مخالفت با این حال حتی پس از صدور چنین اطلاع رسانی و سفارشات چند داروخانه ها در سراسر کشور باید نه کاهش قیمت و یا منصرف از عمل از فروش گفت: کالاهای اساسی در قیمت بالاتر از دولت-صادر کنترل قیمت. تقاضای ارائه شده است که پلیس و سازمان های دیگر باید به تصویب یک سهل انگار و غیر رویکرد جدی به این موضوع و ارائه و یا به طور موثر برخورد با این مسئله است.

به عنوان یک نتیجه انفعال توسط مقامات مربوطه اجازه افزایش قیمت این کالاهای اساسی رو به خطر می اندازند و به خطر انداختن سلامت و تندرستی هر شهروند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>