درخواست در SC برابر Jharkhand دولت تصمیم به تعیین سرپرست DGP

توسط PTI

دهلی نو: یک پیل ثبت شده است در دادگاه عالی به چالش کشیدن Jharkhand تصمیم دولت برای تعیین M V Rao به عنوان سرپرست مدیر کل پلیس (DGP) بر این اساس که آن را نقض بالا دادگاه در مورد سفارشات ثابت تصدی و ارشد دولت روسای پلیس.

رائو, IPS افسر 1987 دسته ای, داده شد هزینه های اضافی از DGP در مارس 16 بعد از وقت کمال Nayan Choubey منتقل شد و به عنوان افسر وظیفه ویژه (OSD) در پلیس نوسازی بخش اردوگاه در دهلی نو.

این پیل ظ توسط Prahlad Narayan سینگ که شد از گیریدیه منطقه و ادعا می شود یک فعال اجتماعی گفت که او آزرده توسط آشکار نقض و بی اعتنایی به دستور دادگاه بالا با توجه به انتصاب “مسئول DGP” در دولت توسط Jharkhand Mukti مورچا (JMM) به رهبری دولت “برای برآوردن سیاسی خود بهره”.

تقاضای ادعا کرد که رائو که می ایستد چهارم در ارشد از Jharkhand-کادر افسران IPS در حال حاضر برگزاری اتهام مدیر کل (خدمات آتش و نگهبان).

تقاضای ثبت از طریق حمایت Sanchit Garga گفت: Choubey منتقل شد و در مدت 10 ماه از انتصاب خود به عنوان DGP “فقط به جای M V Rao است که در غیر این صورت واجد شرایط نیست اما یک مورد از JMM به رهبری دولت”.

آن گفت که رائو شده است غیرقانونی منصوب به عنوان مسئول DGP در نقض آشکار بخشنامه ها و دستورالعمل های داده شده توسط این دادگاه با توجه به انتصاب و تصدی DGP در هر دولت است.

دولت اقدام “به وضوح نشان می دهد که حذف زودتر DGP (Chaubey) سیاسی است و غریب و یک افسر ساخته شده است یک قربانی از برخی سیاسی vendetta” این درخواست گفت.

این درخواست به دنبال یک جهت به Jharkhand دولت به پایان موقت تنظیم و دوباره گماشتن Chaubey در این پست از DGP با اثر فوری.

آن را نیز به دنبال یک جهت مرکز, Jharkhand دولت و اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون (UPSC) مطابق با قانون وضع کردن در پراکاش سینگ در مقابل اتحادیه هند مورد از سال 2006.

دادگاه بالا را تصویب کرده است یک کشت جهت در پلیس اصلاحات در یک پیل سابق DGP پراکاش سینگ رفع دو سال تصدی روسای پلیس و ضابط متحده از انتصاب سرپرست DGPs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>