برنامه ریزی آن را به عنوان ما صحبت می کنند’: تگزاس نوار مالک توضیح می دهد که چرا او بعد سازماندهی ‘آزادی متحرک’ اعتراض به تعطیلی

کریس Polone صاحب باشگاه راه آهن زندگی می کنند در فورت ورث تگزاس پیوست روزانه تماس گیرنده استفانی Hamill به بحث در مورد چرا او و صدها نفر از دیگر نوار صاحبان اعتراض علیه دولت اخیر تعطیلی میان coronavirus بیماری همه گیر.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعطیل “تمام میله ها و موسسات مشابه که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی” در ژوئن 26, معکوس زودتر تصمیم گیری و بسته شدن آنها را جز برای تحویل و گرفتن است. (مربوط به: ‘این کافی نیست’: تگزاس نوار صاحبان اعتراض رژیم صهیونیستی است. ابوت Coronavirus مستند سفارش)

“این یک کامل دو استاندارد درست در مقابل صورت خود را هر روز” گفت: Polone. “به نظر من 99 درصد از رستوران ها یک نوار در بالای آن, آن را مانند 51-percenter کاربران را ترک نوشیدن آنها رفت و جای دیگری است.”

او در ادامه می گویند که خود به دنبال مراکز کنترل بیماری کروناویروس دستورالعمل هنگامی که نوار خود را به مبارزه طلبیده فرماندار سفارشات در طول تاریخ و زمان آخرین “آزادی متحرک” اعتراض.

Polone که رهبر این سازمان بار تظاهرات در تگزاس می گوید که آنها در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک بعدی.

“اگر این ویروس است که واقعا به عنوان بد به عنوان گرگ ابوت و همه آنها می گویند آن است که او نیاز به بسته همه چیز را.”

تماشا کنید:


اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک به کانال یوتیوب ما برای جلوگیری از از دست رفته.

اشتراک!

در حال حاضر اتمام Daily Caller محبوب ترین نشان می دهد:

آیا شما به جای تاریخ یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و یا MS-13 عضو باند?

جزئیات جدید در مورد “مسلمان افراطی’ ترکیب در نیومکزیکو

‘جایزه فرهنگ,’ سوء نیوجرسی دبیرستان تشویق تیم ملی

واقعیت جاری در کاخ سفید ‘جویندگان حقیقت’ در کره شمالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de