برنامه ریزی والدین شش رقم آگهی خرید اهداف سوزان کالینز برای حمایت از Kavanaugh

برنامه ریزی والدین را جمهوری خواه اصلی بهداشت ، سوزان کالینز با شش رقم رسانه های خرید برجسته کالینز’ پشتیبانی از دیوان عدالت برت Kavanaugh با توجه به تپه.

این کشور بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین راه اندازی ad campaign against Collins پنج شنبه با یک تبلیغ که انتقاد سناتور حمایت Kavanaugh تایید به دیوان عالی کشور در نور خود را مخالف رای اخیر سقط جنین حاکم است. (مرتبط: لیبرال گروه هشدار داد که Kavanaugh خواهد فشار SCOTUS به طور چشمگیری به سمت راست. ترس های خود نشده است ملاقات کرد)

“سوزان کالینز اعتماد برت Kavanaugh برای محافظت از امن و قانونی سقط جنین می گوید:” یک زن راوی در آگهی اول گزارش تپه. “اما او اشتباه بود. Kavanaugh رای دادند در برابر سقط جنین اولین شانس او کردم. سوزان کالینز نمی تواند قابل اعتماد برای حفاظت از حقوق و بهداشت باروری.”

تماشا کنید:

آگهی اشاره به تصمیم دیوان عالی کشور در ماه ژوئن خدمات پزشکی v. روسیه که در آن قاضی جان رابرتز طرفه با لیبرال اعضای دادگاه در نزدیک 5-4 حاکم است که زده کردن نرم افزار-زندگی لوئیزیانا قانون است. Kavanaugh در برابر رای قابل توجه پایین نرم افزار-زندگی قانون نوشت و نظر مخالف. (مرتبط: “او یک رسوایی’: محافظه کاران روشن رئیس دادگستری رابرتز)

آگهی خواستار مین رای دهندگان به “گفتن سوزان کالینز به رد تهمت شدید قضایی نامزد” و تاکید می کند که Collins تا به حال ابراز اطمینان کرد که Kavanaugh محافظت خواهد دیوان عالی کشور سابقه در دسترسی به سقط جنین.

“سوزان کالینز بود هشدار داد Mainers که برت Kavanaugh نمی تواند قابل اعتماد برای حفاظت از حقوق و بهداشت باروری اما او موفق به گوش دادن” سارا Standiford ملی کمپین مدیر برنامه ریزی والدین اقدام صندوق در بیانیه ای گفت: به تپه.

کالینز’ دارای یکی از پنج جمهوریخواه کرسی که کوک, سیاسی, گزارش نظر بازی شیر یا خط-یو پی اس در سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

کالینز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>