برنامه ریزی والدین درخواست کمکهای مالی از PPE برای سقط جنین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

  • برنامه ریزی والدین کیستون درخواست کمکهای مالی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مورد استفاده قرار گیرد به طور خاص برای سقط جنین.
  • تماس برای PPE آمد با وجود در سراسر کشور کمبود PPE برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • چندین دولت ادارات بهداشت در سراسر کشور را آغاز کرده اند به ممنوعیت سقط جنین برای حفظ PPE.

برنامه ریزی والدین کیستون درخواست کمکهای مالی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مورد استفاده قرار گیرد به طور خاص برای سقط جنین با وجود در سراسر کشور کمبود PPE برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

برنامه ریزی والدین از کیستون, پنسیلوانیا, نوشته شده در سهشنبه در Facebook درخواست کمک های مالی از PPE چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست و کفش را پوشش می دهد. برنامه ریزی والدین کیستون نظارت نه مراکز بهداشتی و درمانی در شرق و مرکز پنسیلوانیا و شاخه ای از والدین فدراسیون امریکا این کشور بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین.

درخواست برای کمک های مالی نیز ارسال شده در Planned Parenthood کیستون وب سایت. (مرتبط: این کشورها می گویند سقط جنین باید متوقف طول Coronavirus همه گیر)

“در زمان نامشخص مثل این والدین طراحی شده است که به عنوان متعهد به بیماران مثل همیشه” سازمان گفت. “ما ارائه به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با بحرانی جنسی و درمان آنها نیاز به ماندن بگیرید امن و سالم است.”

“به منظور کمک به ما انجام این کار, لطفا در نظر اهدا ضد عفونی کننده دست, صفحه اصلی, دوخته, ماسک, کفش را پوشش می دهد و فولاد کلاه برای حفاظت از کارکنان پزشکی به عنوان آنها همچنان به ارائه مراقبت در جوامع ما” درخواست برای کمک های مالی اضافه شده است.

این PPE که والدین کیستون درخواست استفاده خواهد شد برای سقط جنین فقط از والدین کیستون اعلام کرده است که آن را تنها خواهد شد انجام سقط جنین. برنامه ریزی والدین کیستون اعلام کرد که تمام مراکز بهداشتی درمانی در نظر گرفته شده برای “خانواده برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است” بسته شده موثر مارس 23.

“در این زمان” گروه ارسال شده در Facebook در پررنگ حروف “Planned Parenthood کیستون است که در خدمت بیماران در اللنتون Wilkes-Barre, ورمینستر خواندن نیویورک و هریسبورگ برای سقط جنین خدمات تنها.”

(Karen Ducey/Getty Images)

پرستاران روند یک نمونه برای COVID-19 بعد از یک بیمار اکران شد در یک قرار ملاقات-فقط درایو-تا درمانگاه راه اندازی توسط دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی شمال غربی سرپایی مرکز پزشکی در 17 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است. (کارن Ducey/گتی ایماژ)

برنامه ریزی والدین شعبه درخواست برای PPE آمد به عنوان تلفات و تعداد موارد COVID-19 افزایش در ایالات متحده و دولت های متعدد ادارات بهداشت ممنوعیت سقط جنین برای حفظ PPE.

بیمارستان, بهداشت و سلامت, مقامات تاکید کرده اند که کمبود PPE برای مراقبت از coronavirus قربانیان. شهروندان شروع به گرفتن امور به دست خود و با تهیه و اهدای PPE در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر منابع در راه خود را.

“از طریق FEMA دولت فدرال است توزیع بیش از 8 میلیون N95 ماسک 14 میلیون ماسک های جراحی و بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر تحت سفارش — و آنها خواهید بود با ورود به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus جلسه سهشنبه, NPR گزارش شده است.

تماشا کنید:

عدم PPE باعث کالیفرنیا انجمن پرستاران به در نظر گرفتن کمک به فردی پرستاران استناد قانونی امتناع از ارائه مراقبت با توجه به NBC News. در برخی موارد پرستاران باید گزارش نوشته شده بخواهد از ترس این که عدم PPE منجر به مرگ خود.

“ما واقعا می ترسم در حال حاضر وجود دارد پرستاران نوشتن خود را بخواهد” اوکلند قیصر, پرستار صحبت کرد که به صورت ناشناس از ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: NBC. “وجود دارد بسیاری از مردم با توجه به مرگ و میر آنها. این بد است.”

زنده بنیانگذار و رئیس جمهور Lila Rose محکوم کرد والدین از کیستون اقدامات در پنجشنبه جیر و گفت:”در زمانی که املاک بهداشت و درمان کارگران در معرض خطر زندگی خود را با محدود PPE برای کمک به صرفه جویی در زندگی, سقط جنین امکانات تقاضا PPE به ادامه مصرف زندگی می کند.

نه والدین و نه والدین از کیستون در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>