برنامه ریزی والدین رئیس جمهور مقصر آمریکا برای حمایت از سقط جنین الزامات ایمنی در یک کمپین اطلاعات غلط’

اقدام والدین رئیس جمهور الکسیس مک گیل جانسون روز پنجشنبه گفت که آمریکا برای حمایت از سقط جنین الزامات ایمنی است که با توجه به کمپین “اطلاعات نادرست” در مورد دسترسی به سقط جنین.

مک گیل جانسون صحبت “فردا صبح” در مورد ژوئن خدمات پزشکی v. Russo دادگاه عالی در مورد که در آن سقط جنین ارائه دهنده این است که به چالش کشیدن 2014 ایالت لوئیزیانا قانون است که نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان در 30 مایلی از امکانات سقط جنین.

مخالفان از جمله والدین می گویند قانون را مانع و به طور بالقوه از بین بردن دسترسی به سقط جنین در لوئیزیانا. لوئیزیانا قانونگذاران و نرم افزار-زندگی فعالان حفظ که قانون محافظت از زنان غیر بهداشتی و یا نا امن کلینیک سقط جنین شیوه های. (مرتبط: این نرم افزار-زندگی زن دموکرات قانون است که در قلب آینده دادگاه عالی سقط جنین مورد)

مک گیل جانسون اشاره کرد که قانون است “اساسا تلاش برای اصل فروختن دسترسی به سقط جنین” و گفت که اگر دیوان عالی لوئیزیانا قانون دولت خواهد شد در سمت چپ با یک دکتر و یک درمانگاه با اعتراف به امتیازات.

تماشا کنید:

یکی از “فردا صبح” میزبان اشاره بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی و سوال که آیا والدین و مک گیل جانسون خارج از خط با آمریکا ضریب اطمینان در مورد این موضوع.

“بنابراین وجود یک نظرسنجی اخیر توسط قیصر که اکثریت آمریکایی ها در واقع 69 درصد از آمریکایی ها حمایت از ایده پزشکان اعتراف به داشتن امتیازات اگر آنها در حال رفتن به انجام سقط جنین,” او گفت:. “این یک مورد که در آن افکار عمومی خارج از خط با قانون این است که چگونه شما آن را مشاهده و یا شما بچه ها خارج از خط با افکار عمومی?”

مک گیل جانسون در پاسخ سرزنش این نظرسنجی شماره یک “کمپین از اطلاعات غلط” و اشاره کرد که 77 درصد از آمریکایی ها بر این باورند Roe v. Wade باید “قانون زمین است.”

“با توجه به اعتراف امتیازات پزشکان credentialed,” او اضافه شده است. “آنها credentialed توسط خود مدارس پزشکی آنها credentialed با مجوز که آنها از ایالات متحده است که آنها در عمل است.”

“بنابراین من فکر می کنم بسیاری از این نظرسنجی به من نشان می دهد که شده است وجود دارد یک کمپین اطلاعات غلط دروغ در اطراف آنچه در آن به معنی دسترسی به سقط جنین,” او گفت: “این یکی از امن ترین روش های پزشکی وجود دارد.”

“شما آن را تماس, امن, برخی از مردم می خواهم آن را به قتل” یکی از میزبان از او خواست.

“خوب برای بیمار, من فکر می کنم این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد” برنامه ریزی شده والدین رئیس جمهور پاسخ داد. “و این آورده بود تا دیروز. وجود دارد استدلال اخلاقی با توجه به دسترسی به سقط جنین است اما قانون زمین که یک زن به دنبال سقط جنین حق دسترسی به یک است.”

والدین نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد به عنوان به آنچه که مک گیل جانسون به معنای یک “کمپین از اطلاعات غلط.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>