برنامه ریزی برای افزایش COVID-19 آزمون به 10 لاخ هر روز در 1-2 ماه: Harsh Vardhan

توسط PTI

دهلی نو: هند در حال حاضر با انجام حدود پنج لاخ COVID-19 آزمون در هر روز و این طرح به دو شماره در یک بعدی-دو ماه اتحادیه علوم و فناوری وزیر Harsh Vardhan گفت: در روز پنج شنبه.

در طول راه اندازی یک خلاصه ای در شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) فن آوری برای COVID-کاهش 19′, Vardhan است که اتحادیه وزیر بهداشت گفت: کشور را بهبود نرخ بیش از 64 درصد است که بهترین در جهان در حالی که نرخ مرگ و میر نزدیک به 2.2 درصد است.

او همچنین مورد ستایش قرار داد به جامعه علمی برای مبارزه در کنار جامعه پزشکی در جنگ در برابر ویروس.

“اولین COVID-19 مورد در هند شناسایی شد و در 30 ژانویه و از آن شده است شش ماه پس از آن اما مبارزه با این ویروس است. با وجود وسعت کشور و جمعیت آن جنگ در برابر ویروس شده است با موفقیت گرفته تا در هر گوشه” Vardhan گفت.

در مورد ramping تا زیرساخت های بهداشت و درمان در کشور گفت: شش ماه پیش از هند شد واردات هواکش اما در حال حاضر توسعه ظرفیت تولید سه لاخ هواکش.

“بسیاری از فن ساخته شده در داخل کشور در حال حاضر است. هند تامین دارو هیدروکسی کلروکین به حدود 150 کشور,” او گفت:.

“ما استفاده می شود به انجام 6,000 آزمون روزانه است. امروز, ما در حال انجام بیش از پنج لاخ آزمون در هر روز است. طرح ما این است که آن را به 10 لاخ آزمون روزانه در 1-2 ماه و ما در حال کار به سمت آن” Vardhan گفت.

یک زمان وجود دارد که صادرات مربوط به COVID-19 متوقف شد برای دیدار با الزامات مورد نیاز در داخل کشور.

اما روز جمعه در گروه وزیران وجود خواهد داشت یک ارائه در مورد آنچه می تواند دوباره باز برای صادرات است.

“این ممکن است به دلیل تلاش های انجام شده توسط این کشور به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات مهم.”

Vardhan اظهار داشت که در حالی که جهانی تلاش ها برای پیدا کردن یک واکسن علیه این رمان coronavirus هند است ،

“ما شده اند قادر به انجام دقیق تعیین توالی بیش از 1000 coronavirus ژنوم,” Vardhan گفت که هند در میان پنج کشور که می تواند جداسازی ویروس.

با اشاره به آزمایش های انسانی واکسن داوطلبان در حال انجام توسط بهارات بیوتکنولوژی و Zydus Cadila او گفت: هند است که در میان تعداد بسیار کمی از کشورها برای رسیدن به این مرحله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>