پیما می گوید سالمندان نمازگزاران به ماندن در خانه به عنوان coronavirus موارد در پاکستان افزایش

مسلمانان پاکستان دعا در اولین روز از مسلمان روزه ماه رمضان در کراچی. — خبرآنلاین

کراچی: مشاوره افراد مسن به دور ماندن از مساجد و نماز در خانه های خود را برای جلوگیری از انقباض coronavirus پاکستان Islamic Medical Association (پیما) دوشنبه همچنین از مردم خواست تا وضو را (Wuzoo) در خانه های خود و آوردن نماز خود را تشک نماز خواندن (نماز) در مساجد.

کارشناسان بهداشت و درمان در ارتباط با پیما گفت: آنها را توسعه داده اند این دستورالعمل برای محافظت از نمازگزاران و مکان عبادت ایمن از بیماری همه گیر کوروناویروس در نور های اخیر دانش پزشکی و توصیه های کارشناسان در این زمینه است.

آنها گفتهاند که “اجتماعی فاصله” یکی از مفاهیم کلیدی برای کاهش گسترش این بیماری بالقوه کشنده از این رو مردم توصیه برای جلوگیری از آمدن به مساجد و یا ملاقات با تعداد زیادی از مردم اگر آنها بیمار هستند و هر گونه علائم بیماری است. به همین ترتیب اگر کسی بیمار است و نه به خوبی احساس او باید توصیه شود در برابر آمدن به مسجد.

افرادی که سالمندان باید فقیر سلامت عمومی و یا رنج می برند از مهم ریه و بیماری های قلبی نیز باید جلوگیری از آمدن به مساجد و در صورت وجود شک چنین افرادی باید با مشورت پزشک خود و یا coronavirus خط تلفن.

اگر یک فرد در سفر به یک کشور/محل با تعداد بالایی از COVID-19 بیماران و یا به تماس نزدیک با یک coronavirus بیمار این افراد همچنین باید برای جلوگیری از آمدن به مساجد پیما دستورالعمل گفت:, و اضافه کرد که این محدودیت ها برای چهارده روز از این حادثه (بیمار و یا تماس با ما و یا سفر). ترجیحا آنها باید جلوگیری از بازدید در مساجد تا coronavirus ترساندن پاک توسط دولت است.

کسانی که محروم از حضور در مسجد در زمینه سلامت باید مطمئن باشید که از خود تقيه براى حفظ جان جايز است برای محافظت از دیگران و حتی عدم وجود خود را از مساجد خواهد بود البته ajr برای آنها و خدا آنها را sawaab از نماز در مسجد, در چنین مواردی است.

به همین ترتیب با سرپیچی از قانون به عنوان مثال با پنهان کردن حقیقت و هنوز هم حضور در نماز جماعت آنها خواهد بود خطاکار به جای اینکه پاداش نماز در مسجد است.

پیما کارشناسان گفت: کسانی که حضور در مسجد و یا مذهبی تجمعات باید اتخاذ امن رسوم باید را Wuzoo در خانه های خود ارائه سنت نماز را در خانه به حداقل رساندن زمان اجتماعی در مساجد نباید لرزش دست و یا در آغوش دیگران به خصوص کسانی که بیمار هستند و خود آنها بیمار هستند.

“مردم باید پوشش بینی و دهان با خم کردن آرنج در هنگام سرفه و عطسه و یا بافت است که باید به درستی دفع. مکرر شستن دست با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه باید تمرین در حالی که مردم باید با استفاده از خود نماز-mat اگر داشتن آلرژی”, پیما, گفت:, و اضافه کرد که این مهم است که مراقب باشید هر فرد باید به جلوگیری از پارانوئید و خشن به همکار نمازگزاران و یا دیگر افراد و یا گسترش وحشت.

در همان زمان دولت های مساجد باید مراقبت های بیشتری را برای پاکیزگی از جمله ضد عفونی مناطق عبادت است. ساده صابون فنیل و رقیق سفید کننده در استفاده روزانه می تواند به اندازه کافی خوب. جلوگیری از سنگین فرش نماز, مناطق, به عنوان آنها در بنادر از میکروب و بسیار دشوار است برای تمیز کردن. اگر امکان پذیر نیست به حذف آنها را به طور کامل در زمانی که مسجد خالی است.

“مسجد دولت باید بپرسید هر فرد با علائم بیماری به ترک مسجد و یا همراهی به یک مرکز درمانی اگر او می تواند. نمازگزاران و ائمه باید خاطر نشان کرد که به دنبال اقدامات احتیاطی در چنین موارد و در نظر گرفتن آنها به عنوان واجب آن است انجام این کار را به مخاطره می اندازد زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از دیگران که حرام است در اسلام” دستورالعمل گفت.

علاوه بر این مساجد را تبدیل به ناامن (در زمینه پزشکی) برای مردم به بازدید; این gunaah چنین اتفاق می افتد خواهد بود در تمام این افرادی که نه اطاعت از دستور Ahl-e-Amr پیما دستورالعمل گفت:, و اضافه کرد که برای همه مسلمانان اعم از نمازی و یا خارج می شود نزدیک به خدا را در تمام راه های ممکن Salaah, دعا و تلاوت قرآن و ذکر توبه (توبه) و غیره. آن است که تنها خداوند است که می تواند ما را نجات از بیماری و یا ما را به سلامت. اجازه دهید همه ما احیای ایمان ما.

“همه ما باید جلوگیری از گسترش تایید نشده اخبار درمان اثبات نشده و غیر ضروری بحث در coronavirus موضوع است. ترک آن را به کسانی که مسئول هستند (دولت و پزشکان و غیره). وحشت است که اجتناب شود. آنچه شما انجام نمی, را نمی توان کمک کرد بحث خود را” به آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de