خلبان اردوگاه به فایل تازه دادخواست علیه رد صلاحیت حرکت HC کمک های مالی زمان

توسط PTI

جیپور: در راجستان دادگاه عالی روز پنجشنبه اعطا زمان به Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف کنگره MLAs به فایل اصلاح شده درخواست چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه های صادر شده برای آنها توسط راجستان بلندگو.

این طومار در برابر حرکت به رد صلاحیت شورشی MLAs از دولت و مجلس گرفته شد تا برای شنیدن در 3 ساعت.

اما ارشد مدافع Harish مرهم ظاهر می شود برای دادخواهان به دنبال زمان برای اصلاح آن است.

مرهم استدلال کرد که MLAs می خواستم برای به چالش کشیدن قانون اساسی اعتبار اعلامیه و نیاز به برخی از زمان به آن فایل دوباره.

این موضوع را در حال حاضر شنیده می شود توسط بخش نیمکت از دادگاه عالی.

کنگره رئیس شلاق ماهش جوشی که تا به حال نوشته شده به مجلس به دنبال MLAs’ رد صلاحیت همچنین با نزدیک شدن دادگاه درخواست می شود قبل از آن می گذرد هر سفارش.

19 MLAs فرستاده شدند اعلامیه شنبه توسط سخنران پس از کنگره شکایت کرده است که آنها را به مبارزه طلبیده بود یک مهمانی شلاق برای حضور در دو کنگره قانونگذاری حزب جلسات.

خلبان اردوی اما استدلال می کند که یک حزب شلاق امر تنها زمانی که مجمع در جلسه.

در شکایت خود به بلندگو C P Joshi کنگره به دنبال اقدام علیه خلبان و دیگر مخالفان تحت بند 2 (1) (a) از دهم برنامه اساسی است.

همچنین بخوانید: رد صلاحیت توجه به Sachin خلبان 18 MLAs به ارمغان می آورد موضوع سخنران قدرت به جلو دوباره

ارائه disqualifies MLAs اگر آنها به طور داوطلبانه به عضویت این حزب است که آنها را نمایندگی کند در خانه است.

این کنگره گفت: در نامه ای به سخنران C P جوشی که دیوان عالی کشور است “برگزار شد به صراحت” در گذشته است که ارائه می آید را به اثر هنگامی که انجام یک MLA منجر به این استنتاج.

در دادگاه مدافع Harish مرهم استدلال کرد که MLAs می خواستم برای به چالش کشیدن قانون اساسی اعتبار اعلامیه و نیاز به برخی از زمان به آن فایل دوباره.

در میان کسانی که با ارسال اعلامیه های Vishvendra سینگ و رامش مینا بودند که اخراج همراه با خلبان از دولت پس از شورش علیه Ashok Gehlot.

دیگر شامل Deepender سینگ Shekhawat, Bhanwar لعل شارما و Harish چاندرا مینا که تا به حال نیز با توجه به اظهارات رسانه ها به چالش کشیدن Gehlot دولت است.

Sachin خلبان بوده است و ناراحت از کنگره برداشت Ashok Gehlot برای وزیر پست پس از 2018 مجمع انتخابات است ،

هواداران خود گفت که او سزاوار اعتبار برای حزب برنده انتخابات پس از یک مبارزه کرد و گروگان او را به عنوان دولت واحد ارشد.

این اعلامیه صادر شده توسط دبیرخانه مجمع در روز سه شنبه و MLAs زمان حال تا روز شنبه برای پاسخ به آنها.

این بلندگو را به یک تصمیم در مورد رد صلاحیت خود پس از گرفتن پاسخ های خود را.

رد صلاحیت خود را کاهش می دهد زمان قدرت از دولت و مجلس به 181, کاهش نیم راه را علامت به 91 و ظاهر ساختن آن آسان تر برای Gehlot به حفظ حمایت اکثریت.

در 200 عضو مجمع کنگره 107 MLAs و BJP 72.

در گذشته حزب حاکم مدعی حمایت از 13 مستقل دو MLAs هر یک از CPM و Bhartiya قبیله ای حزب (BTP) و یکی از Rashtriya Lok Dal (RLD).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>