زائران وارد تافتون به قرنطینه می شود و به مدت 10 روز در پاکستان

عکس: اخبار/فایل

کویته: بلوچستان, دولت, سخنگوی Liaquat Shahwani روز جمعه گفت که بیش از 300 زائران ساخته شده راه خود را به تافتون پس از اینکه اجازه ورود از پاکستان-ایران مرز.

Liaquat Shahwani گفت که همه کسانی که از ورود به پاکستان از ایران خواهد بود, قرنطینه به مدت 10 روز گفت که آنها را مجاز به ترک تنها پس از تحقق مدت است.

پاکستان زائران بودند مجبور به ترک خاک ایران به دلیل که آنها گرفتار شده بودند در منطقه بین ایران و پاکستان مرز را تایید کرد سخنگوی.

Shahwani گفت که همه زائران که از ایران به پاکستان خواهد بود نمایش برای coronavirus.

در شب چهارشنبه, پاکستان تایید کرد آن دو coronavirus موارد و قربانیان مبتلا به این ویروس تا به حال یک سفر سابقه به کشور است.

پاکستان زائران مجاز به بازگشت از ایران به تدریج’

پیش از آن در روز دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: دولت در حال حاضر برنامه ریزی برای مقابله با این وضعیت از زائران آینده به پاکستان از ایران — که همواره در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

دکتر میرزا گفت: او به بررسی وضعیت در تافتون-زاهدان مرز.

در طول سفر خود به سلامت مشاور گفت که بیش از چند روز آینده مقامات را به تدریج اجازه می دهد پاکستان ‘zaireens” یا بازگشت زائران از ایران به این کشور وارد و پس از غربالگری سلامت کامل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>