‘خوک آمریکا ، هزاران نفر جمع آوری در پورتلند برای یک شب دیگر از تظاهرات

جمعیت زیادی از مردم جمع شده بودند روز شنبه در پورتلند, اورگان برای یک شب دیگر از تظاهرات شده اند که در حال انجام در این شهرستان برای بیش از یک ماه و نیم.

تصویری نشان داد که جمعیت زیادی در خیابان ها آواز “دست ها بالا نمی کند لطفا به من شلیک” با خود گوشی چراغ قوه در هوا. بیشتر مردم ادامه داد: برای رسیدن به عنوان شب در رفت. (مرتبط: فیلم: شورش در سراسر پورتلند منجر به آتش که در داخل مجموعه پلیس ساختمان اتحادیه افسران تطبیق با جمعیت در دادگاه)

یک مرد گفت: جمعیت که آنها را “برهم زدن صلح هر شب.”

“ما قصد برهم زدن صلح هر شب او گفت:” به عنوان جمعیت را تشویق می کردند. “ما یک راست به برهم زدن صلح را نقض قانون اساسی ما حق است, بنابراین ما در حال حاضر به برهم زدن صلح. و ما را – تا زمانی که آنها به ما عدالت ما را به برهم زدن صلح!”

یک گروه از بچه های تعیین شده توسط خود را به رنگ زرد تی شرت با تشکیل یک مانع در اطراف جمعیت است.

یک تهمت حامی وارد کرد از حصار اطراف پرتلند فدرال دادگاه که قرار بود در آتش شب چهارشنبه. حضور او موجب بحث در میان معترضان.

“مهم نیست که چه چیزی او معتقد است یا نه شما باید به او اجازه اعتراض راه آنها می خواهند” یک نفر گفت.

“او در اینجا برای ما اما همه اعتراضات را در راه های مختلف است و ما باید مانند ملاحظه که” فرد دیگری می افزاید. “من شخصا اهمیتی نمی دهند اگر مردم پرتاب گه اما او می کند. و بنابراین او نمی خوای انجام این کار, اما ما فقط باید با ملاحظه همه است.” چند نفر در میان جمعیت شروع به booing.

معترضان شروع به پرتاب کیسه زباله و بطری های بیش از نرده ها در دادگاه در حالی که شعار “خوک ها بروید خانه!”

پلیس پورتلند رسما اعلام کرد یک شورش این هفته پس از بیش از یک ماه و نیم از ناآرامی. تظاهر کنندگان مجموعه یک دادگاه فدرال در آتش و مورد آزار و اذیت پورتلند شهردار تد ویلر زمانی که او وارد بحث با معترضان شنبه شب. ویلر بود ضربه با گاز اشک آور در حالی که او در اعتراض.

تظاهرات شده اند در حال انجام در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه فیلم نشان داد. اگر چه تظاهرات اغلب درگیریهای بسیاری از تفویض به شورش های خشونت آمیز.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>