PIA سقوط هواپیما بازمانده می گوید پرواز بود ‘صاف’ تا زمانی که آن سقوط کرد

کراچی: محمد زبیر است که در میان دو گزارش بازماندگان از روز جمعه سقوط هواپیما گفت: “شنیده ام “فریاد” از مردم به محض این که هواپیما منفجر شد و به شعله های آتش.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز PK-8303 سقوط کرد و امروز قبل از نزدیکی کراچی جناح فرودگاه بین المللی چند لحظه قبل از فرود.

با توجه به سند وزارت بهداشت و 80 نفر کشته شده اند که در نتیجه این حادثه تاسف است. در ضمن با توجه به لیست منتشر شده توسط شرکت هواپیمایی 51 مردان, 31 زنان و نه فرزند شد روی هواپیما.

های حساب خود را در ژئونیوز برنامه Aaj Steve Khanzada کی Sath, Zubair گفت: “من احساس خوبی تا کنون, اما من دست و پا را سوزانده کمی.”

“من از آمدن به کراچی برای عید و پرواز ترک فرودگاه در 1[pm] از لاهور آن پرواز خوب ، زمانی که خلبان اعلام کرد که ما در حال فرود در کراچی و او این هواپیما کمی پایین دو یا سه شوک احساس شد” زبیر گفت.

بازمانده گفت که خلبان پرواز آن تا پس از آن مردم شروع به “دعا” و برای 10-15 دقیقه هواپیما به پرواز در هوا.

“پس از تجزیه و تحلیل وضعیت و مشاهده یک محل که در آن وجود نداشت خیلی عجله او اعلام کرد که او[آزمایشی] بود فرود هواپیما اما متاسفانه آن سقوط کرد,” او گفت:.

“لحظه ای بعد در آنجا سخت بود سقوط و آگاهی من از دست رفته” زبیر گفت:, و اضافه کرد که زمانی که او از خواب بیدار وجود دارد ‘دود همه جا’.

“من می توانم شنیدن فریاد از تمام جهات. بچه ها و بزرگسالان است. همه من می توانید ببینید آتش کشیده شد. من نمی توانستم هر نفر – فقط گوش خود را فریاد می زند.

“من باز من کمربند و دیدم برخی از نور من رفت به سمت نور است. من تا به حال به پایین پرش حدود 10 فوت برای رسیدن به ایمنی. من پس از آن گرفته شده به جناح بیمارستان و در حال حاضر من در بیمارستان مدنی.”

وقتی پرسید که آیا خلبان اعلام هر چیزی پس از شوک احساس شد و چه مدت در بین دو فرود تلاش او گفت: “مدت زمان در بین 10-15 دقیقه و سقوط هواپیما تقریبا 2-3 دقیقه پس از او اعلام کرد که این هواپیما به زمین.”

“هیچ کس [مسافران] آگاه بود که این هواپیما مورد به سقوط آنها شد پرواز این هواپیما در یک شیوه ای صاف,” او گفت:.

زبیر گفت که هیچ اختلال در پرواز و آن را صاف تا سقوط.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de