PIA سقوط هواپیما: Sindh میله پنجاب پزشکی قانونی بدن از جمع آوری نمونه DNA

اخبار/فایل

کراچی: دولت از سند منع پنجاب علم پزشکی قانونی آژانس (PFSA) از گرفتن نمونه DNA از اجساد مسافران روی عرشه کشتی بد بخت خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما که سقوط کرد روز جمعه در کراچی مدل Colony منطقه ژئو نیوز گزارش با استناد به منابع.

این PIA ایرباس A-320 جت با 99 مردم پردازنده از آنها دو به طور معجزه آسایی جان سالم به در سقوط کرده بود به یک منطقه مسکونی شلوغ پس از دو بار تلاش برای فرود در فرودگاه. دلیل واقعی برای سقوط ناشناخته باقی می ماند به عنوان تحقیقات باقی مانده در جریان است.

منابع در PFSA مطلع ژئونیوز که پس از درخواست از پنجاب, سند تا به حال اجازه به آژانس برای جمع آوری نمونه از ارشد بوروکرات خالد شیر Dil. در ضمن این آژانس همچنین نمونه خون گرفته شده از مرحوم رسمی دولت برادر و مادر است.

تا زمانی که تمام بدن را تحت یک آزمایش DNA آن ممکن نخواهد بود به آنها را برای واقعی خود را وارثان شهادت” ،

این PFSA رسیده بود کراچی پس از سفارشات از دولت پنجاب در شنبه منابع گفت.

در ضمن تحقیقات تیم سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) به محل تصادف امروز که در آن شروع فرایند جمع آوری پزشکی قانونی نمونه.

بقایای هواپیما و ماشین و خانه ها حذف خواهد شد گام به گام پس از پزشکی قانونی تیم کامل کار خود را.

علاوه بر این سازمان های اجرای قانون را محاصره این سایت به عنوان عملیات نجات در جریان باقی می ماند.

به طور جداگانه سند رنجرز سخنگو گفت که مسافران وسایل الکترونیکی از جمله موارد, تلفن همراه, طلا, مصنوعی جواهر و چیزهای گران از بهبود محل سقوط واگذار شده بود به PIA مقامات.

حداقل Rs30 میلیون و 70 پوند و 625 دلار بدست آمد و همچنین یک لیست از موارد بهبود نیز پیش نویس سخنگوی اضافه شده است.

علاوه بر این Chippa پرسنل امداد و نجات باید گفت که 31 اجساد شناسایی شده اند که تا کنون در حالی که حداقل 44 اجساد آورده بودند در سردخانه که از 14 شده اند را به دست خانواده و 29 ناشناس باقی می ماند.

یک سخنگوی Edhi رفاه گفت که 53 بدن آورده شده است در سازمان سردخانه که از 12 شده اند را به دست خانواده چهار تحویل داده خواهد شد بعد از امروز در حالی که 37 ناشناس باقی می ماند.

یک روز زودتر PIA سخنگوی عبدالله خان گفت که روند شناسایی و تحویل اجساد به خانواده ها در جریان است.

عبدالله خان گفت که با توجه به PIA قوانین خانواده را دریافت Rs500,000 در جبران خسارت.

سخنگوی گفت که هواپیمایی منطقه مدیران خواهد شد و بازدید از خانه های قربانیان سقوط و مسئله جبران خسارت برای دفن روند.

نخست وزیر عمران خان صادر کرد, ویژه, بخشنامه که تحت آن یک میلیون روپیه در هر فرد متوفی داده خواهد شد و به طور جداگانه به ورثه قربانیان.

گزارش مقدماتی از PIA سقوط هواپیما پرسش جدی

تصادف هوایی محققان در حال تلاش برای کشف کردن اگر PIA پرواز PK-8303 تصادف حادثه منتسب به یک خلبان خطا و یا نقص فنی, با اطلاعات جدید و افزایش دادن به سوال در مورد شرایط و چگونگی این رویداد و گزارش های خبری.

اعتقاد بر این است که یک گزارش کامل را می توان در سه ماه. در ضمن یک گزارش مقدماتی مطرح شده سوال در مورد خلبان را از دست داده و این حادثه و آنچه که مانع از کابین خلبان از اطلاع رسانی کنترل ترافیک هوایی در جناح فرودگاه بین المللی در مورد این هواپیما مشکلات است.

بر اساس این گزارش آماده شده توسط کا این هواپیما موتورهای بود خراشیده باند سه بار خلبان برای اولین بار تلاش برای فرود هواپیما باعث اصطکاک و جرقه است. سه علامت مشاهده شده و ثبت شده توسط کا کارشناسان بر روی باند فرودگاه.

با توجه به منابع در کا این هواپیما موتورهای اولین تماس با زمین در 4500 فوت نشانگر پس بار دوم در 5,500 پا نشانگر و بار سوم در 7000 پا نشانگر. اما اگر موتور را لمس زمین هواپیما را حلقه در هیچ نقطه ای به ایجاد ارتباط با باند.

پس از سوم تاثیر خلبان در زمان هواپیما به هوا دوباره که مقامات در بر داشت بسیار عجیب و غریب به عنوان کابین خلبان نکردند کنترل ترافیک هوایی از هر گونه مشکل با ارابه فرود بود که آن را در حال حاضر روشن است که این دلیل بود که چرا آن را نمی تواند به درستی زمین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im