PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی کشته می ترسید

کراچی: خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پرواز در راه خود را از لاهور به کراچی سقوط کرد و در مجاورت میدان هوائی بین المللی کراچی در روز جمعه با توجه به سازمان هواپیمایی کشوری منابع.

PIA منابع مطلع که 98 نفر سرنشین هواپیما از جمله 91 مسافر و هفت خدمه پرواز.

با توجه به سازمان هواپیمایی کشوری, PIA پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir.

این هواپیما بنا به گزارش یک مشکل با آن ارابه فرود که منجر به این حادثه ناگوار. CAA منابع گفت که در آن ارتباط قطع شد با هواپیما یک دقیقه قبل از آن قرار بود به زمین.

کاپیتان این هواپیما ساخته شده یک تماس میدی فقط قبل از سقوط و با توجه به صوتی, بازی های برگزار شده در اخبار جغرافیاییخلبان می توان به وضوح شنیده می شود گفت که ” هواپیما خود را از دست داده موتورهای.

نیروهای فرم ارتش پاکستان نیروی واکنش سریع را و پاکستان رنجرز سند وارد محل سقوط مدت کوتاهی پس از کمک به دولت مدنی در امداد و نجات تلاش.

نجات مقامات گزارش رو dificulty در عملیات نجات به خیابان ها باریک و جمعیت عظیمی جمع آوری شده در نزدیکی محل حادثه است.

چند خانه آسیب دیده بودند در منطقه ای که هواپیما سقوط کرد.

دود سیاه دیده می شود می تواند از راه دور در محل سقوط.


‘خیلی زود به نقطه ای از علت سقوط’

PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت که گفت که هواپیمایی دریافت اطلاعات در زمان واقعی است. او گفت که افغان Arshad الطیر رسیدن به کراچی در دو ساعت به ارزیابی وضعیت.

او گفت که آن را پیش از موعد به نقطه از هر گونه نقص فنی در هواپیما و یک نهاد مستقل خواهد انجام تحقیقات برای تعیین علت سقوط.

حافظ گفت که PIA را نگه دارید دقیق کنفرانس مطبوعاتی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات این تصادف به زودی.

نجات منابع گفت که 15-20 نفر بوده است که از محل سقوط. بدن 5 ساله نیز داشت از سایت. “با توجه به عجله ما در مواجهه با مشکلات در انجام عملیات امداد گفت: SSP Malir. “مردم باید به جلوگیری از تجمع در محل حادثه,” او اضافه شده است.

روزنامه نگار ارشد در میان کسانی که در هیئت مدیره این بد بخت هواپیما

روزنامه نگار ارشد انصار Naqvi استفاده می شود که کار را برای اخبار و شد در حال حاضر کار برای کانال 24 به عنوان مدیر آن برنامه نویسی نیز کشته در تصادف.

این PIA منتشر کرده است یک مسافر لیست با توجه به 51 که مردان 31 زن و نه فرزند شد روی PK-8303 پرواز.

Fateh الهه, Raheem Zain, Kashif Shabbir ahmad, Rizwan احمد و بلال احمد نام برخی از مسافران است. یاسمین Iqbani, Farwa علی ارمغان علی فوزیه Arjumand محمد S اسلم محمد عبدالله و رای Ataullah نیز در هیئت مدیره هواپیما.

کام ارائه می دهد تسلیت بیش از از دست دادن زندگی

رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق بیش از از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما.

فرمانده ارتش کارگردانی ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im