PIA پلپا تنش ها کاسته به عنوان وزیر حمل و نقل هوایی اطمینان از پشتیبانی اقدامات ایمنی

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: تنش ها کاسته بین پاکستان خلبانان خطوط هوایی’ Association (پلپا) و خطوط هوایی بین المللی پاکستان’ (PIA) پس از حمل و نقل هوایی بخش دبیر اطمینان سهامداران از حمایت کامل و همچنین آمادگی نسبت به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از aircrew ایمنی خلاصه ای از این نشست را بخوانید.

با توجه به خلاصه ای حمل و نقل هوایی, منشی, حسن نصیر Jamy بود مطلع از پلپا را “دغدغه های مربوط به اقدامات ایمنی گرفته شده در مورد خطوط هوایی عملیات در پی COVID-19”, نام بیماری های ناشی از رمان coronavirus.

در طول جلسه های مختلف تصمیم گرفته شد از جمله این که این شرکت های هواپیمایی مسئولیت برای ارائه مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کابین خلبان و کابین خدمه “با اثر فوری”.

بیشتر خلبان ارشد خواهد اطمینان به خود را در “رضایت از اجرای دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (S. O. ص) صادر شده توسط PCAA [پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری]” و گواهی “امضاي / تایید توسط PCAA بازرس از اداره استانداردهای پرواز و اداره Airworthiness”.


آن اشاره کرد که پروازهای خواهد عمل تنها “بر رضایت کاپیتان” و این که شرکت های هواپیمایی می “نمی شود” با توجه به خلاصه.

“تمایل به خلبان اطلاع داده خواهد شد به صورت کتبی به هواپیمایی برای مسائل مربوط به COVID-19” آن را با اضافه کردن تاکید بر این که شرکت هواپیمایی خواهد اطمینان آموزشی و توجیهی از کابین خدمه و مربوط به زمین و جابجایی کارکنان.

“دولت پاکستان / PCAA جهت عملیات تعیین شده از امکانات را به دنبال” به آن اضافه شده بیشتر است.

پلپا PM خانه و غلام سرور

پیش از آن در روز خلبانان’ association گرفته بود تا از ایمنی کارکنان خطوط هوایی با مقامات دولتی نزدیک شدن به نخست وزیر در خانه برای حل و فصل اختلاف آن با PIA در خصوص اتهام عدم ارائه دنده ایمنی خودی نشان داد.

شش PIA کارکنان — یک خلبان دو کابین خدمه و یک تکنسین هواپیما — باید قرارداد COVID-19 ویروس حامل ملی را تایید کرد اما نمی گویند که چگونه و یا در زمانی که این اتفاق افتاده بود.

در پلپا خواسته بود خلبانان به امتناع از وظایف پروازها به بازگرداندن پاکستانی رشته در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پس از PIA خدمه برگزار شد تا برای تست در فرودگاه کراچی پس از اخیر پرواز و شرکت هواپیمایی انتقام تعلیق پروازها از کلان شهر.

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نادیده گرفته

با توجه به منابع PM خانه برخاستیم و خواسته پلپا به حل و فصل مسائل در مشاوره با PIA افسر ارشد عامل. این انجمن تا به حال نیز با نزدیک شدن فدرال حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان که به توصیه انجمن به بحث حمل و نقل هوایی عمران ،

یک گزارش اخیر اعلام کرده بود که اختلاف بین این دو نهاد به وجود آمد و پس از PIA خدمه پرواز بازداشت شد در کراچی با پلپا گفت: ایمنی در معرض خطر بود و COVID-19-مربوط به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نادیده گرفته شد در اخیر “بشردوستانه پرواز”.

پلپا جمهور کاپیتان چودری سلمان ادعا کرده که PCAA شکست خورده بود برای اطمینان از تنظیم قوانین و مقررات و غفلت از قوانین گفت یک فاجعه بود برای خطوط هوایی است. او در ادامه ادعا شده که این PIA نیز نقض قوانین خود را با فوتی و فوری خلبانان برای انجام وظایف برای بیش از 24 ساعت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>