PIA مدیر عامل می گوید: حمل و نقل هوایی وزارت برای نظارت بر پرس و جو از سقوط هواپیما در کراچی


کراچی: وزارت حمل و نقل هوایی خواهد نظارت پرس و جو به PIA سقوط هواپیما در اوایل امروز ملی حامل رئیس اجرایی گفت: روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در این شهرستان اضافه کرد که این هواپیما “فنی صدا”.

PIA مدیر ارشد ملک گفت: حمل و نقل هوایی وزارت امر نظارت پرس و جو به این حادثه و این که تیم او ایستاده بود با دولت پاکستان نیروهای مسلح ملی و مدیریت بحران سازمان (ان دی ام ای).

“ما نیاز به 2-3 روز برای تکمیل عملیات” ملک گفت. “این هواپیما از لحاظ فنی صدا.

“حمل و نقل هوایی وزارت نظارت پرس و جو به این حادثه. ما می خواهیم گزارش پرس و جو به پایان خواهد رسید و به زودی به عنوان امکان پذیر است اما ما می توانیم می گویند که. ما نمی خواهید به تداخل با پرس و جو در هر راه است.”

بودند رئیس تایید کرد که 99 نفر شامل مسافران و خدمه هوایی بودند روی عرشه پرواز و که از هم اکنون “در حال حاضر گزارش از 19 مرده در بیمارستان مدنی و 22 در بیمارستان های دیگر”.

او گفت: خلبان تاسیس نهایی فرود رویکرد و پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری (PCAA) اتاق کنترل به او چراغ سبز به جلو بروید.

“خلبان پس از آن رفتن در اطراف. او گفت که او در حال آماده سازی برای یک رویکرد دوم.

“در حال حاضر چه دلیل برای رفتن در اطراف ؟ لطفا هر گونه سوء ظن و یا شک و تردید” ملک گفت:, و اضافه کرد که حقایق می تواند مسلم را از طریق ضبط پرواز و جعبه سیاه است. “هیچ چیز می توان گفت تا جعبه سیاه بازیابی شده است.”

این PIA بالا مقام افزود که پس از رفتن در اطراف خلبان به یک تماس را به بیان او “ایجاد خواهد شد برای دومین رویکرد”.

“چیزی که اتفاق افتاده است وجود دارد و وجود دارد تنها می تواند ابهامات تا زمانی که ما دریافت صدا و ضبط داده ها. من می گویم این کار را با مسئولیت است که زمانی که آن را دریافت می کنیم که آیا وجود یک نقص فنی برخی دیگر موضوع برخی از فعالیت های خارج پرنده آمار ،

“هنگامی که هواپیما کاهش پایین ATC خواسته خلبان اگر بود یک مسئله وجود دارد و خلبان پاسخ” بله من در مواجهه با یک مشکل,’ پس از آن ارتباط قطع می شود.

این PIA مدیر عامل شرکت نیز صحبت در مورد قربانیان و پاسخ به فاجعه است. “ما نیاز به رسیدگی به این وضعیت است. ما این مسئولیت رسیدگی به بحران” او گفت:. “به همین دلیل من اینجا هستم و حمل و نقل هوایی وزیر فردا خواهد آمد.

“خانواده های قربانیان به استقبال می آیند و اقامت در هتل فرودگاه شده اند که خالی. همه تحت تاثیر افراد در حال رفتن به جایگزین در فرودگاه و هتل ها و دیگر امکانات دولتی در قصر-e-Naz,” ملک اشاره کرد.

“سقوط هواپیما-فرود در یک خیابان وجود دارد آسیب به خانه های مجاور اما خوشبختانه هیچ ساختمان فرو ریخت,” او اضافه شده است.

او گفت: ایمنی بررسی هیئت مدیره “یک بدنه دولت است که نظارت بر این تحقیقات” و آن را “مستقل از PIA و عمل خود را تحت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد”.

ملک همچنین توضیح داد که نظارت بر هواپیما ویژگی های صحت انجام شد توسط صنعت که دارای یک پایگاه داده از طریق آن “آنها به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی این هواپیما را به سلامت”.

“من نمی خواهید را به هر گونه اطلاعات بیشتر [در بازماندگان] و من نمی خواهم به کسی امید کاذب. ما پاسخ اضطراری مرکز کار round-the-clock برای تعیین حقایق” او گفت:.

“من خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im