PIA لغو کار موافقت نامه با انجمن ها از جمله پلپا, SASA

برنامه/فایل

پاکستان بین المللی هواپیمایی لغو آن کار موافقت نامه با انجمن ها به جز انتخاب بدن CBA (به چانه زنی جمعی عامل) اطلاع رسانی صادر شده در روز پنج شنبه گفت:.

با توجه به اطلاع رسانی های انجمن از جمله پاکستان Airline Pilots Association (پلپا) کارکنان ارشد انجمن (SASA) و دیگران خواهد شد و دیگر قادر به مذاکره با PIA را مدیریت.

تنها CBA است که انتخاب در بدن به عنوان یک عامل چانه زنی بین کارکنان و مدیریت و اطلاع رسانی گفت:, و اضافه کرد که CBA قادر خواهد بود به انجام این کار به عنوان آن را در درون پارامترهای از قانون است.

با توجه به ملی حامل سخنگوی انجمن نمی خواهد هر گونه نقش در مسائل مربوط به حقوق و امتیازات و نقل و انتقال کارکنان.

PIA در مقایسه با سازمان های دیگر بود بیشتر گروه هایی که در حال اجرا بودند امور موازی به مدیریت سخنگوی گفت.

در ضمن PIA افسران انجمن رد این تصمیم گفته است که اگر این ممنوعیت بود نه برداشته به زودی آنها را به چالش اطلاع رسانی در دادگاه.

انجمن ها’ دبیر کل گفت که این اداره تلاش برای محروم کردن هزاران نفر از کارکنان خود حقوق اساسی.

PIA پلپا تقل

در پلپا و PIA شده بود در مواجهه بیش از خلبانان ایمنی و همچنین عدم پایبندی به کروناویروس پروتکل های. ملی حامل قبلا ادعا شده که این سند در بخش بهداشت و درمان را مقامات اصرار بر زور و اجبار quarantining خلبانان با وجود دستورالعمل در غیر این صورت.

یک گزارش در خبری اعلام کرده بود که اختلاف به وجود آمد و پس از PIA خدمه پرواز بازداشت شد در کراچی با پلپا این ادعا که امنیت به خطر بیافتد شده است و که COVID-19-مربوط به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نادیده گرفته شد در طول های اخیر “بشردوستانه پرواز”.

پلپا جمهور کاپیتان چودری سلمان نیز ادعا کرد که پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری (PCAA) شکست خورده برای اطمینان از پیش تعیین شده در قوانین و مقررات و سهل انگاری یک فاجعه بود برای خطوط هوایی است. او بیشتر گفته است که PIA نیز نقض قوانین خود را با فوتی و فوری خلبانان برای انجام وظایف برای بیش از 24 ساعت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net