PIA لغو ویژه پروازهای انگلستان, کانادا یک روز پس از اعلام آنها

فایل

صدها نفر از اتباع خارجی هستند سرگردان در پاکستان پس از این کشور بسته حریم هوایی خود را تا مارس 4.

برای مقابله با این بحران PIA اعلام کرده بود به کار 4 ویژه پرواز های از پاکستان به تورنتو و لندن و منچستر و بیرمنگام برای رشته اتباع خارجی. مشتریان متهم شدند به اندازه سه برابر مقدار برای یک سفر با توجه به عدم در دسترس بودن گزینه های دیگر اما PIA در حال حاضر لغو خاص آن پرواز.

ملی حامل در زمان به سایت میکروبلاگینگ توییتر اعلام لغو این پروازها. PIA پرسیدم حفظ سلامت و ایمنی شهروندان در نظر گرفتن (دولت) خارج کرده است این مجوز اجازه می دهد تا PIA به عمل به این سرزمین. در نظر است که PIA است لغو برنامه ریزی ویژه پرواز به تورنتو و لندن و منچستر و بیرمنگام, برنامه ریزی برای جمعه و شنبه. PIA تاسف و ناراحتی ناشی از به مسافران..”

با توجه به مشتریان که خرید گران قیمت بلیط بازپرداخت هستند که با توجه به این پرواز لغو شد. قبل از این بیانیه تایید لغو خدمات PIA گفت: “آیا هزینه بلیط خود را اگر شما در حال پرواز لغو شدن با توجه به COVID-19 محدودیت های مسافرتی. شما دریافت می کنید به صورت خودکار اعتبار پس از پرواز به طور منظم عملیات ترمیم هستند.”

مشتریان خود را ابراز خشم بیش از تغییر ناگهانی سفر خود را برنامه. یک کاربر توییتر اظهار داشت: “این یک کار بیهوده. مردم باید بلیط خریداری شده (دوباره). شما آنها را ساخته ام پرداخت هزینه گزاف به عزیزان خود خانه و شما انجام این کار ؟ پرواز با ورود در انگلستان هر روز. چرا شما به انجام این کار در حال حاضر؟”.

Nazia الرحمان که ادعا کرد برای پرداخت £2000 برای بلیط گفت: “جدی ؟ ما فقط پرداخت حدود £2000 به این پرواز! من نیاز به خانه برای بچه ها. در یک زمان استرس زا مانند این چگونه می تواند به شما انجام این کار به ما؟”

کاربر توییتر حبیب ur Rehman پاسخ به PIA گفت: “تنها بازگشت ما شهروندان بریتانیا بازگشت به خانه۔ چرا ما دوگانه اتباع حال conned دوباره و دوباره توسط PIA? بستگان ما باید پرداخت دو برابر کرایه در پرواز برای شنبه به بازگشت به انگلستان اما آنها r گفت: در حال حاضر یک بار دیگر که پروازهای r لغو شد. چه یک بازی! این قابل قبول نیست”.

پاکستان تا به حال 1118 تایید موارد Covid-19 از پر کردن از این گزارش. بسیاری از اتباع خارجی هستند و نگران از سیستم بهداشت و درمان پاکستان و می خواهید به بازگشت به کشور خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما نامشخص سیاست های دولت به خصوص مربوط به PIA افزایش غم و اندوه خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>