عکس: Ivanka Trump نمایش مواد غذایی به ترویج 3 میلیارد دلار مواد غذایی برنامه جعبه

کاخ سفید مشاور ارشد Ivanka Trump ترویج وزارت کشاورزی ایالات متحده را “کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی” برنامه جمعه با یک صفحه نمایش از مواد غذایی و گفت که این برنامه را کمک به کشاورزان و مردم نیاز دارند.

تماشا کنید:

“این کشاورزان به خانواده جعبه مواد غذایی برنامه فقط یک ابتکار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایستاده در کنار پدر او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کشاورزی اتاق پسرم Perdue.

“به عنوان دبیر ذکر شده رئیس جمهور را دیدم که وجود دارد کسانی که نیاز به آن آسیب پذیر است. صف های طولانی در بانک های مواد غذایی در تلاش برای به دست آوردن غذا و در عین حال وجود این باور نکردنی, زیبا, آمریکایی تازه تولید بود که به هدر رفتن.”

در هر دو طرف از تریبون Ivanka صحبت شد در جداول پوشش داده شد با مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهور Ivanka Trump صحبت می کند در مورد عرضه مواد غذایی در طول زنجیره coronavirus همه گیر در روزولت در کاخ سفید در آوریل 19, 2020, در واشنگتن, DC. عکس توسط معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

او در ادامه گفت که جعبه موجود “20 تا 25 پوند از گوشت و شیر و انواع لبنیات و البته بزرگ تولید تازه و فوق العاده با فضیلت.”

“بنابراین ما بسیار هیجان زده در مورد این برنامه,” او گفت:. “این جعبه خود نیز خواهد بود رفتن به یک ماموریت در اینجا در DC همراه با چند نفر دیگر که ما در خانه و ما امیدواریم که این جعبه را به بازی نقش مهمی در تغذیه کسانی که نیاز به آن در سراسر کشور است.” (مرتبط: Ivanka Trump اهدا 400 وعده های غذایی به کارگران بیمارستان در کوئینز)

کاخ سفید مشاوران Jared کوشنر, Ivanka Trump و امید هیکس حضور رئیس جمهور Trumps کابینه در شرق کاخ سفید در مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC. عکس الکس ونگ/گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد روزولت اتاق به عنوان مشاور ارشد Ivanka Trump منتظر در کاخ سفید, مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC. عکس توسط داگ میلز/نیویورک تایمز-استخر/گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با مشاور ارشد رئیس جمهور Ivanka Trump (R) و کشاورزی اتاق پسرم Perdue هایی در مورد مواد غذایی زنجیره تامین در طول coronavirus همه گیر در روزولت در کاخ سفید در آوریل 19, 2020, در واشنگتن, DC. عکس توسط معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ.

Ivanka نمی شد با پوشیدن ماسک در طول این رویداد هر چند او به نظر می رسد که یک روسری به دور گردن او است که می تواند به عنوان یک ماسک.

او قبلا به تن, ماسک, در حالی که او مشغول به کار در مواد غذایی برنامه جعبه هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im