کار بشردوستانه در پنجاب در حال حاضر به جایگزین از طریق PDMA

سلامت رسمی چک یک مرد برای تب. عکس: فایل

لاهور: دولت پنجاب در روز یکشنبه با صدور اعلان هدایت تمام افراد و نهادهای درگیر در فعالیت های بشردوستانه برای هدایت از طریق استانی مدیریت بحران اقتدار (PDMA) اجتماعی را حفظ فاصله و شامل coronavirus از گسترش.

این PDMA مشاهده شده است که “گسترده بشردوستانه فعالیت در استان پنجاب است نقض و به خطر انداختن بهداشت عمومی ایمنی و اجتماعی فاصله پروتکل های صادر شده توسط دولت پنجاب برای کاهش COVID-19”.

این مقام گفت که کار بشردوستانه انجام شده در این استان باید روت از طریق PDMA یا معاون کمیسر منطقه باید در مورد آن.

“بشردوستانه فعالیت توسط هر فرد و سازمان و یا هر نهاد دیگر در استان پنجاب باید از طریق روت استانی مدیریت بحران اقتدار (PDMA) که باید سازماندهی همان تحت استانداردها و پروتکل های تعیین شده توسط دولت پنجاب; و یا اگر هر فرد و سازمان و یا هر نهاد دیگر که/که در نظر دارد برای انجام بشردوستانه فعالیت خود را در آن باید یک برنامه به معاون کمیساریای که در صلاحیت این بشردوستانه فعالیت پیشنهاد شده است” خواندن این اطلاع رسانی.

هر فرد موجود در تخلف از دستورات برگزار خواهد شد مسئول برای ارتکاب یک جرم جنایی, اظهار PDMA.

اعلام این خبر از دولت استانی می آید که تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در پاکستان رسید گذشته از 3000 در روز یکشنبه. بیش از 40 نفر تا کنون کشته شدند از عفونت است که همچنان به گسترش در هر روز.

تعداد موارد انتظار می رود به 50,000 آوریل 25, دولت می گوید دیوان عالی کشور

روز شنبه دولت تا به حال ارائه گزارش به دادگاه عالی پاکستان در آن طرح اقدام ملی برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

“توسط مارس 25 تعداد coronavirus موارد می ترسید برای رسیدن به 50,000” این گزارش اعلام کرد.

به عنوان در هر شکست در این گزارش حدود 7000 مورد از این مجموع انتظار می رود به بحرانی در طبیعت در حالی که در حدود 2500 می تواند دلیلی برای نگرانی است. دولت تخمین می زند که بیشتر 41,000 موارد می تواند از خفیف طبیعت است.

دولت فدرال گفته بود که آن را در جای خود قرار داده طرح اضطراری هزینه $366 میلیون و دستورالعمل تهيه شده در مشاوره از کارشناسان پزشکی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im