فیلادلفیا NAACP رئیس جمهور تحت فشار برای استعفا ضد سامی Facebook پست

مقامات در حال اعمال فشار بر فیلادلفیا NAACP رئیس جمهور وزیر رادنی محمد به استعفا شد و پس از یک در حال حاضر حذف شده ضد سامی Facebook post.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دادستان کل جاش شاپیرو ایالتی پنسیلوانیا بهداشت ، استیو Santarsiero و فدراسیون یهودیان بیشتر فیلادلفیا را همه با نام محمد استعفای CBS3 فیلادلفیا گزارش شده است. دیگران را محکوم کرده اند ارسال و به نام برای عذرخواهی. (مربوط به: ‘یهودی’: NAACP رسمی به حالت تعلیق نظرات در مورد قوم یهود)

فدراسیون یهودیان بیشتر فیلادلفیا سخنگوی استیو روزنبرگ گفت که این گروه “کاملا فراخوانی برای او به کنار.”

“من فکر می کنم آن را سناتور. ویلیامز که گفت: رهبر فوق العاده سازمان دفاع از حقوق مدنی و وزیر این مسجد با تاریخ این پست ها که رفته اند نمی تواند باقی می ماند که در نقش” روزنبرگ گفت.

“نفرت در هر صورت نمی تواند ایستاده و باید محکوم شود. من نا امید شده بود به یاد بگیرند که از یهودستیزانه پست شده در هفته گذشته توسط فیلادلفیا NAACP جمهور رادنی محمد” Santarsiero در بیانیه ای گفت شنبه.

ایالتی پنسیلوانیا بهداشت ، آنتونی ویلیامز گفت: NAACP “است برای به دست آوردن یک استاندارد از رهبران آن” که “نمی توانیم اجازه می دهد برای یک لغزش زبان, یک اشتباه, فکر, اما مهمتر از همه علنا موضع گیری در اطراف نژادپرستی و یهودی ستیزی.”

“سهم من از خشم فیلادلفیا جامعه یهودی به این توهین آمیز پیام و من بسیار نا امید است که وزیر محمد را دیدم مناسب برای ارسال آن” فیلادلفیا شهردار جیم کنی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “آن را استمرار ننگین ضد سامی و بلاغت و ترکیبات آن صدمه ناشی از DeSean Jackson در پست قبلی که جکسون که مناسب عذرخواهی کرد.”

Philadelphia Eagles’ گیرنده گسترده DeSean Jackson ساخته متعدد ضد سامی رسانه های اجتماعی پست های اوایل این ماه که ترویج بدنام anti-Semite لوئیس فرخ و شامل نقل قول منسوب به آدولف هیتلر. عقاب به نام پست “کاملا وحشتناک است.”

“شهر ما و ملت نیاز به درمان و وحدت در حال حاضر مرتب کردن بر اساس نفاق و نفرت که این پست ایجاد” شهردار گفت: با توجه به گزارش. “من در وزیر محمد به عذر خواهی به ما جامعه یهودی و به همه کسانی که مبارزه هر روز به صورت مذهبی و نژادی تحمل. من می دانم که وزیر محمد به یک پل ساز, و من امیدوارم که او تا به وظیفه بازسازی این پل که تاسف خود را پست کرده است در حال حاضر آسیب دیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net