فیلادلفیا مرد متهم پس از اتهام ساخت هزاران نفر از قرارداد های متعدد قتل

فیلادلفیا مقامات متهم به اتهام قرارداد قاتل با قتل های متعدد از سال 2018 و 2019, منابع متعدد گزارش شده است.

Steven Williams, 25, ساخته شده هزاران دلار به عنوان یک حرفه ای hitman و کشته شدن چهار نفر از فیلادلفیا به گفته فاکس نیوز.

او در حال حاضر در حال برگزار شد در زندان ایالتی برای نامربوط جنایات دفتر دادستان منطقه گفت: با توجه به ABC News. سه نفر از قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند در حالی که نشسته و یا خارج شدن از یک ماشین و چهارمین قربانی به ضرب گلوله کشته شد در حالی که نشسته روی ایوان. (مرتبط:20 ساله متهم به تحریک شورش در پیتسبورگ تظاهرات آثار در سایت آمازون پلیس گزارش می گویند)

اولین قتل رخ داده است هفت. 8, 2018, زمانی که پلیس یک زن 35 ساله با یک زخم گلوله به سر. مرد بعد در بیمارستان درگذشت. پلیس می گویند 39 ساله به ضرب گلوله کشته شد چند بار در حالی که نشسته در یک ماشین Feb. 10, 2019 و سپس بعد از درگذشت در بیمارستان.

بیش از یک ماه بعد ریچارد اسحاق, 31, ضرب گلوله کشته شد در حالی که نشسته روی ایوان جلو با توجه به فاکس 29. نهایی قتل رخ داده در مارس 4, 2019, زمانی که پلیس لسلی کارول, 46, با چند زخم گلوله به نیم تنه بالایی. کارول بعد از درگذشت در بیمارستان.

پلیس گفت: ویلیامز در ابتدا هرگونه اطلاع از قتل, اما زمانی که در مواجهه با شواهد و مدارک او گفت که او آگاه از قتل دیگران بود اما توطئه او را به “پسر پاییز” با توجه به Philadelphia Inquirer.

ویلیامز نیز در مواجهه با سلاح های مختلف جرائم. او به قید وثیقه رد شد و دادگاه بعدی او ظاهر است و در حال حاضر در حال برنامه ریزی با توجه به ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de