سابق فیلادلفیا قاضی از انتخابات مجرم در دادگاه فدرال به چاشنی های رای در ازای رشوه در انتخابات مقدماتی بین 2014 و 2016.

Domenick Kamil, 73, بستری در طول یک مهر و موم شده اقدام در ماه مارس به استفاده از موقعیت خود را به عنوان یک انتخابات قاضی که داده او را از مسئولیت نظارت بر کل فرآیند انتخابات در حوزه قضایی برای اضافه کردن آرای تقلبی برای سیاستمداران پشتیبانی شده توسط ناشناس مشاور سیاسی که تا به حال او را به پرداخت رشوه اعم از $300 به $5,000 هر انتخابات است.

پس از چاشنی آراء Kamil سپس با استفاده از قدرت خود به عنوان یک انتخابات قاضی به گواهی جعلی نتایج انتخابات با توجه به کیفرخواست بود که unsealed پنج شنبه. (مرتبط: RNC نظرسنجی: اکثریت رای دهندگان بر این باورند پست الکترونیکی-در برگه های رای باعث تقلب در انتخابات)

Kamil “به عنوان یک کمیته فرد برای حزب دموکرات و دموکرات رئیس بخش 39a در شهر فیلادلفیا” با توجه به کیفرخواست.

“Kamil متقلبانه پر از صندوق های رای به معنای واقعی کلمه در یک غرفه رای گیری و رای گیری و بیش از بیش به همان سرعتی که او می تواند در حالی که او فکر ساحل روشن بود. این کاملا قابل سرزنش رفتار” آمریکا وکیل ویلیام McSwain گفت: در وزارت دادگستری مطبوعات انتشار پنج شنبه.

Kamil التماس کرد گناه را به توطئه برای محروم کردن افراد از حقوق مدنی و با استفاده از ایالتی امکانات در کمک رشوه خواری.

McSwain گفت: رسیدگی به Kamil را به تقلب در انتخابات است “فعال و در حال انجام است.”

PHILADELPHIA, PA - NOVEMBER: A woman enters a voting booth to cast her vote at Vare Edwin Middle School on November 8, 2016 in South Philadelphia, Pennsylvania. Americans across the nation are picking their choice for the next president of the United States. (Photo by Jessica Kourkounis/Getty Images)

PHILADELPHIA, PA – نوامبر: یک زن وارد یک غرفه رای گیری به بازیگران رای خود در Vare ادوین مدرسه در نوامبر 8, 2016 در جنوب فیلادلفیا, پنسیلوانیا. آمریکایی ها در سراسر کشور در حال چیدن خود را برای انتخاب رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است. (عکس از جسیکا Kourkounis/گتی ایماژ)

در طول یک مه 2014 اولیه انتخابات, Kamil اضافه شده 27 جعلی رای برای نامزدها در حال اجرا به صورت قضایی موقعیت در پنسیلوانیا دادگاه از مشترک درخواست با توجه به کیفرخواست.

Kamil دریافت در مجموع 2500 $در رشوه به اضافه 40 جعلی رای گیری برای سه قضایی نامزدها در طول یک مارس 2015 اولیه انتخابات کیفرخواست را نشان می دهد.

در طول یک مارس 2016 اولیه انتخابات, Kamil اضافه شده 46 جعلی رای برای نامزدها در حال اجرا برای فدرال و ایالتی و محلی و دفاتر و با توجه به کیفرخواست.

“Domenick Kamil قرار دادن انگشت شست در مقیاس برای برخی نامزدها در ازای رشوه” FBI special agent مایکل دریسکول گفت: پنج شنبه. “به عنوان اعتماد عمومی در روند انتخابات حیاتی است اف بی آی امروز پیام روشن است: انتخابات دخالت از هر نوع توسط دشمن خارجی بازیگران یا نادرست مقامات محلی نمی تواند تحمل شود.”

Kamil برنامه ریزی شده است به اعدام محکوم شد on ژوئن 30.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de