بلور فوتونی طول می کشد اطلاع از جوانان را تحقیر در بازداشت پلیس

عدالت قیصار رشید می گوید KP پلیس تا به حال یک تاریخ غنی از فداکاری بود اما درآمد یک نام بد با توجه به برخی از گوسفند سیاه و سفید. عکس: فایل

پیشاور: دو عضو نیمکت پیشاور دادگاه عالی (بلور فوتونی) در روز پنج شنبه در زمان قوی اطلاع از تحقیر یک مرد جوان توسط پلیس و کارگردانی بازرس کل پلیس (IGP) برای انجام یک تحقیق بی طرفانه به این حادثه.

عدالت قیصار رشید در اظهارات خود گفت که پلیس خیبر پختونخوا به حال یک تاریخ غنی از فداکاری در جنگ علیه ترور است اما اداره کل درآمد بود بد نام با توجه به برخی از گوسفند سیاه و سفید.

محترم قاضی گفت: IGP و پایتخت افسر پلیس که در حال حاضر در دادگاه که تحقیر مرد جوان در دست برخی از مقامات پلیس زده شده بود و جامعه ما عمیقا شوکه کرد. “چه شما انجام می دهند و در آن جهت است که گروه خود را در حال حرکت از او پرسید: رئیس پلیس.

نیمکت شامل عدالت قیصار رشید و اعجاز انور شنیده مورد مربوط به تصویری است که در آن برخی از مقامات پلیس از Tehkal ایستگاه پلیس دیده می شد شکنجه و disgracing مردی به نام امیر Tehkalay و همچنین فیلمبرداری حادثه است.

ویدیو رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و باعث اعتراض و خشم و محکومیت توسط اعضای جامعه مدنی و مردم به طور کلی.

IGP Sanaullah گفت: دادگاه شو و مقامات پلیس درگیر در این حادثه معلق شده بود و همچنین SSP پیشاور خارج از دفتر خود را.

رئیس پلیس ابراز نگرانی از این حادثه و مطمئن دادگاه که بی طرفانه تحقیق خواهد بود انجام شده و کسانی که درگیر در این زشت این حادثه اهدا خواهد شد نمونه ،

در ضمن خیبر پختونخوا نوار شورای محکوم به شکنجه و تحقیر مرد جوان نامیده می شوند و آن را نقض آشکار حقوق بشر و قانون اساسی است.

در یک بیانیه معاون رئیس KP نوار شورای شهيد رضا ملک اعلام کرد که وکیل برادری خواهد تحریم دادگاه در روز جمعه برای محکوم کردن این حادثه. او خواستار تحقیق قضایی به حادثه.

در ضمن قضایی دادرس فاروق شاه remanded در اداره تحقیقات فدرال بازداشت سه پولیس از Tehkal ایستگاه پلیس که که در disgracing Aamir Tehkalay و با توجه به آنها. آنها خواهد بود کبابی برای دو روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de