کالیفرنیا بزرگترین شرکت ابزار اقیانوس آرام گاز و برق (PG&E) اعتراف شنبه به قتل 84 نفر در یک آتش سوزی که تقریبا نابود بهشت کالیفرنیا در سال 2018 است.

PG&E اجرایی لایحه جانسون به نظر می رسد قبل از Butte County courthouse, جایی که او pled گناه به 84 جنایت فقره قتل نفس غیر ارادی و یک جنایت تعداد غیرقانونی شروع یک آتش آسوشیتد پرس گزارش داد.

رسیدگی شد پخش یک زوم جریان ویدئو و طول اعتراف جانسون تکرار “گناه خود را به افتخار” 84 بار به عنوان Butte County Superior Court قاضی مایکل بداند خواندن نام و قرار دادن تصاویر از هر قربانی, نیویورک تایمز گزارش داد.

A mural painted by Shane Grammar is seen on a chimney that remains at a property burned by the Camp fire in Paradise, California on February 01, 2019. - California utility PG&E, facing billions of dollars in potential liabilities over its role in a series of deadly wildfires, filed for bankruptcy protection January 29, 2019. (Photo by Josh Edelson / AFP) (Photo credit should read JOSH EDELSON/AFP via Getty Images)

باقی مانده از یک ملک سوخته اردوگاه آتش در بهشت کالیفرنیا (جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ)

کالیفرنیا مقامات بوده است, بررسی علل اخیر آتش سوزی از جمله آتش است که در نهایت ویران شهر بهشت در نوامبر سال 2018 است. حدود 27,000 ساکنان نزدیک به 95 درصد از زیرساخت های آن نابود شد ،

مقامات سرزنش PG&E و پس از ماه ها تحقیقات کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش مشخص شد که معیوب PG&E تجهیزات منجر به بهشت آتش سوزی ، (مربوط: خطوط برق نمی گرمایش جهانی ناشی از کالیفرنیا آتش سوزی گسترده مقامات می گویند)

SAN BRUNO, CA - SEPTEMBER 13: A Red Cross truck sits near the epicenter of a deadly gas main explosion September 13, 2010 in San Bruno, California. State regulators have ordered Pacific Gas & Electric to inspect all of their gas lines following a deadly blast that destroyed thirty eight homes, severely damaged dozens more and killed at least four people in a San Bruno, California neighborhood near San Francisco International Airport on Thursday evening. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)

تنظیم کننده دولت هدف PG&E پس از مرگبار گاز اصلی انفجار در سان برونو کالیفرنیا (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

PG&E برای ورشکستگی زمینه در ژانویه 2019 پس از یک رشته از شهرک های این شرکت را مجبور به پرداخت حدود 25.5 میلیارد دلار خسارت. این شرکت مشغول به کار بر روی یک طرح به خارج از ورشکستگی آن وضعیت که یک قاضی فدرال است که انتظار می رود به حکومت در در پایان این ماه با توجه به وال استریت ژورنال.

در طول رسیدگی Johnson, گزارش گفته قاضی که PG&E قرار داده بود سود جلوتر از ایمنی و شرکت پذیرفته مسئولیت معیوب شبکه برق که ناشی از بهشت شد. جانسون که شد مدیر عامل شرکت شش ماه پس از آتش سوزی خواهد بود پله پایین 30 ژوئن پس از شرکت مورد ورشکستگی تصمیم گرفته است.

جانسون نتیجهگیری نهایی در دادگاه منتشر شده در وب سایت این شرکت سه شنبه به ذکر است که PG&E مشغول به کار بود بر جبران خسارت به خانواده های قربانیان و که این شرکت خواهد بود مصرف بیشتر مراحل در کاهش خطر آتش سوزی.

“هیچ کلمه ای از من همیشه می تواند به کاهش قدر که خرابی و یا انجام هر کاری برای تعمیر آسیب” جانسون گفت. “من امیدوارم که اقدامات صورت گرفته امروز به برخی از اندازه گیری از صلح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو