پیتر Strzok مجموعه به انتشار کتاب این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن است به خطر بیافتد توسط روسیه

پیتر Strzok سابق FBI ضد جاسوسی محقق اخراج بیش از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی است که برای انتشار یک کتاب در ماه سپتامبر که ادعای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به خطر بیافتد توسط دولت روسیه است.

به گزارش آسوشیتد پرس Strzok در بیانیه ای گفت که او را در توضیح کتاب “چگونه ارتفاع توسط رئیس جمهور تهمت و همکاران خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود و منافع خود را بر منافع کشور مجاز پوتین برای موفقیت فراتر از استالین امیال و چگونه امنیت ملی پیامدهای پیروزی پوتین باقی بماند از طریق انتخابات آینده ما و فراتر از آن.”

“خطر بیافتد: ضد جاسوسی و تهدید Donald J. Trump” منتشر خواهد شد در سپتامبر. 8.

Strzok بود محقق سرب در تیراندازی طوفان های ضد جاسوسی اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. تحقیقات بدل به مشاور ویژه این کاوشگر در ماه مه سال 2017 پس از شلیک James Comey به عنوان FBI مدیر.

این تحقیقات در نهایت هیچ مدرکی وجود ندارد که تهمت افتاده بود تحت نفوذ کرملین. گزارش این تحقیقات همچنین گفت که محققان قادر به ایجاد آن است که هر یک از اعضای این تهمت کمپین توطئه با روسیه در سال 2016 و یا عمل, عنوان, عوامل. (مرتبط: پیتر Strzok ابراز نگرانی کرد که “هیچ بزرگ وجود دارد وجود دارد’ در تبانی پروب)

معلوم نیست اگر Strzok برنامه به فاش کردن اطلاعات جدید در مورد هر جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد.

وزارت دادگستری بازرس کل لعنتی تیراندازی طوفان کاوشگر در یک گزارش در دسامبر. 9 گفت که محققان ساخته شده “قابل توجهی” خطاها و حذفیات در برنامه های کاربردی برای انجام نظارت در برابر کارتر صفحه.

Lisa Page, former legal counsel to former FBI Director Andrew Mc Cabe, arrives on Capitol Hill July 13, 2018 to provide closed-door testimony about the texts critical of Donald Trump that she exchanged with her FBI agent lover during the 2016 presidential campaign. - Republicans accuse the pair, Lisa Page and Peter Strzok, of deep anti-Trump bias as they helped conduct investigations of both Hillary Clinton and the candidate who would eventually become the US president. Page -- whose affair with Strzok has led Trump to dub them the "FBI lovers" -- struck a deal with the House Judiciary Committee to testify privately after months of attempts to haul her before Congress, including defying a subpoena to testify publicly this week. (Photo by ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP via Getty Images)

لیزا صفحه سابق مشاور حقوقی سابق FBI مدیر اندرو Mc Cabe می رسد در کاپیتول هیل در 13 ژوئیه 2018 به ارائه بسته-درب شهادت در مورد متون انتقادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او رد و بدل شده با اف بی آی عامل عاشق در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. (عکس از اندرو CABALLERO-رینولدز / خبرگزاری گتی ایماژ)

اف بی آی با اتکا به شدت در اطلاعات از سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل. استیل ادعا شده که این تهمت کمپین مشغول بود در یک “توطئه نیز توسعه همکاری” با کرملین برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016. ویژه مشاور تیم در نهایت هیچ شواهدی از یک توطئه است. گزارش ویژه مشاور را نیز افشا و خنثی است مهلک ادعا در استیل پرونده: که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن بازدید پراگ در ماه اوت 2016 برای دیدار با کرملین خودی.

Strzok کار می کرد به طور خلاصه در ویژه مشاور تیم بود اما لگد کردن تحقیقات در اواخر جولای 2017 پس از بازرس کل Michael Horowitz, کشف anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی است که Strzok رد و بدل شده با آن-FBI, وکیل, لیزا صفحه.

Strzok اختصاص داده بود به FBI بخش منابع انسانی تا زمانی که او از کار اخراج شد در ماه اوت سال 2018 است.

به گزارش آسوشیتد پرس Strozk ادعا در کتاب خود که او تا به حال دیده می شود “بیش از اندازه کافی” شواهد توسط زمان شلیک به “او را متقاعد کند که فرمانده افتاده بود تحت نوسان امریکا دشمن در کرملین.”

Strzok را حداقل چهارم کتاب نوشته شده توسط کسی که در روسیه انجام شد. سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe باید کتاب های منتشر شده که شامل داغدار بررسی از مغلوب ساختن پیشی جستن. اندرو Weissmann بالا دادستان ویژه مشاور تیم در حال برنامه ریزی برای انتشار یک کتاب در ماه سپتامبر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de