South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg گرفت موضوع را با مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز’ “راه من یا بزرگراه” سیاست در روز جمعه بحث — اما 20 سال, مقاله های نوشته شده توسط Buttigieg چیزی جز ستایش برای خود توصیف سوسیالیستی است.

در لحظات اولیه از ABC-میزبانی بحث در نیوهمشایر Buttigieg هشدار داد در برابر “راه من یا بزرگراه سیاست” و هنگامی که مدیر جورج Stephanopoulos پرسید که آیا او با اشاره به Sanders, او گفت که او بود. (مربوط به: ‘این است رفتن به شما صدمه دیده است’: مگان مک کین می گوید پیت Buttigieg را در اواخر دوره سقط جنین موضع عبور یک خط)

فقط دو دهه پیش از آن, اما, Buttigieg برنده جان اف کندی “پروفایل در شجاعت” مسابقه مقاله نویسی با یک قطعه تمجید ساندرز — هر دو برای تمایل خود را به منفور می ایستد و توانایی خود را به کار در سراسر راهرو.

Buttigieg شروع شده توسط ستایش سناتور ورمونت برای خود شهامت و بی باکی با توجه به این ادعا به نام “سوسیالیستی”:

ساندرز’ شجاعت مشهود است در اول کلمه او استفاده می کند به توصیف خودش: “سوسیالیستی”. در یک کشور که در آن کمونیسم است که هنوز بسیاری از ایدئولوژیک کثیف کلمات در آب و هوا که در آن حتی لیبرالیسم در نظر گرفته شده است رادیکال و سوسیالیسم است بلافاصله و شاید عمدا اشتباه با کمونیسم یک سیاستمدار جرات به خود را یک سوسیالیست? او در واقع. در اینجا این است که کسی که نگاه به خود روح/ و بیان یک ایدئولوژی تایید که امروز در فضای سیاسی کشور است که مشابه یک خود وارد زخم گلوله. حتی اگر او زندگی می کردند از طریق یک زمان که در آن بستری سوسیالیستی نمی تواند عمل در یک فیلم چه رسد به برگزاری یک کنگره صندلی ساندرز است که ترس به کاندید مورد سیاسی خود را اقناع.

Buttigieg در ادامه به توجه داشته باشید ساندرز’ اوایل پذیرش هم جنس ازدواج, تمایل خود را برای به چالش کشیدن NRA و خود به طور مستقل سازمان یافته مواد مخدر-خرید سفر به کانادا که در نظر گرفته شده به منظور جلب توجه به افزایش هزینه داروهای تجویزی — همه مسائل است که ساندرز هنوز خود می بالد در 20 سال بعد.

Buttigieg سپس استدلال کرد که به سادگی با گرفتن یک موضع اصولی در حالی که شجاع بود که تصویر کامل از Sanders. آن توانایی های خود را به ارمغان بیاورد هر دو طرف با هم Buttigieg توضیح داد که واقعا او را یک “نمایش در شجاعت.”

آن است که در نیمه دوم ساندرز’ نقش سیاسی قرار می دهد که در نیمه اول به چشم انداز: او یک نیروی قدرتمند برای مصالحه و بی تعصب در کاپیتول هیل. در پروفایل در شجاعت, John F. Kennedy نوشت که ” ما نباید بیش از حد شتابزده در محکومیت همه سازش به عنوان بد اخلاق. برای سیاست و قانون هستند نه مسائل به صورت انعطاف ناپذیر اصول و آرمان دست نیافتنی.’ این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب است برای کسی که ثابت قدم در اصول خود شهرت به عنوان یک مصلح بین تقسیم نیروها در واشنگتن اما این چیزی است که باعث می شود ساندرز واقعا قابل توجه است. او نشان دهنده کندی رئیس جمهور ایده آل از ” سازش از مسائل از اصول است.’

دو frontrunners — Buttigieg منجر نماینده تعداد هفته گذشته پس از فاجعه آیووا قفقاز اما ساندرز دارای سرب در اولیه شمارش آرا — که به درگیری در موارد متعدد به ویژه با توجه به مراقبت های بهداشتی. ساندرز به نفع مدیکر برای همه, در حالی که Buttigieg تنش نیاز به ترک مردم انتخاب و به نفع یک طرح او لقب “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو