افرادی که اسامی ذکر شده در هوردنجس در لکنو می توان بدون محاکمه اعدام, ترس, فعال

توسط ANI

لکنو: پس از لکنو دولت های منطقه قرار داده تا هوردنجس تحمل اسامی افرادی که گفته می شود آسیب دیده و خواص در طول anti-کا تظاهرات در تاریخ 19 دسامبر سال گذشته فعال دیپاک Kabir دهکدهای گفت که دولت در حال ایجاد یک فضای ترس است.

او گفت که افرادی که نام آنها ذکر شده در پوستر می تواند بدهی های خود در هر نقطه.

“این شرم آور است. وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است. دولت در حال ایجاد یک فضای ترس است. افرادی که نام آنها ذکر شده را می توان بدون محاکمه اعدام در هر نقطه. محیط زیست پس از دهلی خشونت امن نیست. دولت است از قرار دادن هر کس در معرض خطر” کبیر گفت: ANI.

“هیچ اتهامات ثابت شده است. مردم بی گناه بودند دستگیر و مورد ضرب و شتم ، دادگاه پیدا نکردم هیچ گونه شواهد است. از آنجا که دولت قدرت آن را نمی بدنام کردن کسی. اگر آنها بدون محاکمه اعدام در ملاء خواهد شد که مسئولیت ؟ ” او گفت:.

Kabir نام همراه با عکس نیز اشاره شد در یکی از هوردنجس قرار داده تا در این شهر است.

اوتار پرادش وزیر Mohsin رضا ادعایی است که افرادی که نام آنها قرار داده تا در هوردنجس نابود عمومی خواص.

“عکس های قرار داده شده است که کسانی که سعی در ایجاد ناآرامی در زیر لباس تابعیت متمم قانون. آنها آسیب مردم از دولت و تلاش برای از بین بردن خواص عمومی. در حال حاضر خسارت خواهد بود بازیافت از آنها را,” او گفت:.

سابق IPS SR Darapuri نامیده دولت اقدام به عنوان “خلاف قانون اساسی” و گفت که دولت در تلاش است برای بدنام کردن معترضان.

او گفت که او را به چالش در دادگاه. Darapuri نیز برگزار شد در ارتباط با اعتراض به CAA در لکنو. بعد از آن او به قید وثیقه در روز شنبه توسط لکنو جلسات دادگاه.

دولت صادر شده بازیابی اعلامیه به این افراد برای آسیب رساندن به اموال عمومی تومان ارزش 1.55 کرور.

لکنو منطقه دادرس Abhishek Prakash پیشتر گفته است که در صورت عدم پرداخت از بازیابی مقدار خواص متهم را مصادره (kurki). دولت را ارزیابی آسیب در کل ارزش Rs 1,55,62,537.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im