عکس: Geo News تصویر

مشاور نخست وزیر در امور مالی و درآمد عبدل حافظ شیخ در چهار شنبه گفت که کسانی که نمی توانند حتی به راهروهای بین المللی پول (IMF) که امروز انتقاد از آن است.

صحبت در جلسه مجلس شورای ملی در اسلام آباد در روز چهارشنبه بعد از ظهر مشاور برتر مشخص مزایای سیاست های اقتصادی کنونی دولت, و گفت که از زمان راه اندازی تا به حال گرفته شده واقعا برخی از تصمیمات تاریخی.

پاکستان نیاز به یادگیری برخی از درس سخت از اشتباهات آن را به حال ساخته شده و در گذشته به منظور گره گره حرکت کردن جلوتر از کشورهای دیگر به عنوان یک توسعه پایدار و اقتصاد, او گفت:.

“ما باید یاد بگیرند که چگونه برخی از مردم و ملت هستند و جلوتر از دیگران در شرایط توسعه است. اگر ما به آنها نگاه وجود دارد برخی از واقعیت آشکار است که تبدیل به روشنی در مورد پاکستان است. این واقعیت مربوط نیست به نظامی یا مدنی دولت,” او اضافه شده است.

‘همیشه وابسته به دیگران با وجود مستقل بودن’

“یکی از این واقعیت است که نه تنها نخست وزیر تعیین شده خود را به اتمام تصدی در 72 سال تاریخ پاکستان است. Liaquat علی خان باقی می ماند طولانی ترین خدمت برتر در یک مدت. اگر ما بحث در مورد پایداری و پیش بینی ما باید این را در ذهن نگه,” او اضافه شده است.

“دومین چالش بزرگ ما این است که توسعه ما مردم است. وجود دارد نه تنها کشور در جهان که در آن مردم نه تحصیل نه ماهر و نادیده گرفته شده در حالی که زمین کامیاب. اگر ما می خواهید را به ایستادگی با کشورهای توسعه یافته جهان ما نیاز به توجه به مردم ما” او اشاره کرد.

“مشکل سوم که در طول تاریخ دامنگیر پاکستان است که این موضوع از صادرات است. پاکستان پیدا کرده است و آن را بسیار سخت برای فروش محصولات خود در سراسر جهان و یا برای متقاعد کردن کسب و کار و سرمایه گذاری در کشور است. کشورهایی مانند چین و مالزی و کره جنوبی را توسعه داده اند با انجام کسب و کار با جهان” او نگهداری می شود.

با توجه به مشاور برتر دیگر با فشار دادن این موضوع برای پاکستان بود گردابی رای از جمع آوری مالیات. “ما همیشه وابسته به کشورهای دیگر با وجود اینکه یک کشور مستقل” او گفت:, و اضافه کرد که درآمد مجموعه نگه داشته است با افزایش در کسب و کار و ثروت است.

“شده اند وجود دارد دوره در این کشور که در آن اقتصاد بهبود یافته و رشد صورت گرفت. اما این رشد نمی تواند پایدار برای بیش از 3-4 سال. اگر وجود دارد برخی از رشد در دهه 1960 آن از بین رفت بعد از 3-4 سال. و اگر آن آمد و در سال 1980 آن را ثابت کرد غیر قابل تحمل بیش از حد” او اشاره کرد.

“بنابراین ما باید به درک که چرا پاکستان می تواند دستیابی به نرخ رشد بالا است اما قادر به حفظ آن است. اگر ما را به عنوان مثال در چین آن را تا به حال نرخ رشد 10 درصد برای یک دوره طولانی از زمان. اگر ما قادر به پاسخ به این پرسش جمعی خواهد بود وجود دارد هیچ رشد” او هشدار داد.

مردم که نمی توانند به صندوق بین المللی پول دالان انتقاد بدن’

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفان که به چالش دولت در رفتن به صندوق بین المللی پول برای نجات شیخ گفت که کسانی که نمی تواند به دالان از صندوق بین المللی پول شد انتقاد کرد و اشاره کرد که دولت رفت و به صندوق بین المللی پول برای بازپرداخت وام های قبلی است.

“زمانی که این دولت آمد به قدرت وجود دارد برخی از مشکلات اساسی در اقتصاد است. وجود 30 تریلیون روپیه وام در کشور است. زمانی که دولت به قدرت آن را به حال برای بازگشت به 5000 میلیارد روپیه در پرداخت وام در دو سال,” او گفت:.

“افرادی که نمی توانند حتی به راهروهای صندوق بین المللی پول در حال انتقاد از صندوق بین المللی پول. در صندوق بین المللی پول, یک MNA نمی تواند تلفن منشی و کسی که یک شغل. ما سلام به همه پاکستانی ها که به عقب آمده و کار برای کشور است.” وی افزود: صحبت های فرماندار بانک دولتی پاکستان رضا باقر.

‘دولت گرفته شده تصمیمات تاریخی’

در سخنرانی خود شیخ با زور و اجبار به ذکر است که وقت دولت را گرفته بود واقعا برخی از تصمیمات تاریخی در بزرگتر نفع کشور است. “این دولت در زمان سخت تصمیم گیری برای کاهش مخارج دولت و یخ بودجه نیروهای مسلح” او اشاره کرد.

“ارتش از جمله رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa, پشتیبانی دولت هنگامی که آن را به حال ساخته شده است این تصمیم گیری. کسی گرفته این تصمیم از قبل در پاکستان تاریخ ؟ ” مشاور PM در امور مالی خواسته اعضای مجمع.

“یکی دیگر از تصمیم کاهش بودجه برای دولت مدنی. 40 میلیارد روپیه کاهش دستور داده شد در بودجه دولت غیر نظامی. بودجه از مجلس بود کاهش داد. بودجه رئیس مجلس شد کاهش بیش از حد و حقوق اعضای کابینه کاهش می یابد,” او گفت:.

“حقوق از ژنرال ها و وزرای منجمد شد به عنوان به خوبی. اینها تصمیمات بزرگ. من شده اند بخشی از بسیاری از دولت ها. هیچ کس را در این تصمیم گیری. به مرض جرب هزینه های ما آماده سختی بودجه” شیخ گفت: در سخنرانی خود.

‘صادرکنندگان سربازان از کشور’

با وجود سختی بودجه شیخ گفت که وقت دولت افزایش یافته بود مقدار اختصاص داده شده برای امنیت اجتماعی شبکه از Rs100 میلیارد به Rs192 میلیارد دلار است. “ما متوجه شد که بودجه سخت خواهد بود سخت تر در برخی از افراد نسبت به دیگران و ما اقداماتی در این راستا” او توضیح داد.

“ما می خواستیم برای تخصیص به عنوان مقدار به عنوان امکان پذیر است برای صادرکنندگان و فقیرترین فقرا. برای فقیر ما پول اختصاص داده شده برای تعدادی از پروژه ها از جمله پرداخت نقدی به مستحق زنان وام های کوچک برای جوانان و بهداشت و درمان برای فقرا نیز,” او گفت:.

“برای صادرکنندگان ما اعلام شده وجود دارد که هیچ مالیات بر صادرات است. و ما نیز تصمیم به یارانه برق برای صادرکنندگان. گاز نیز یارانه به صادرکنندگان. صادرکنندگان داده شد وام در نرخ بهره پایین تر و بیش از 1600 خطوط مواد اولیه اعلام شد تعرفه رایگان برای آنها,” او اضافه شده است.

“صادر کنندگان از دولت و سربازان این کشور است. به دلیل سیاست های ما صادرات ثبت نام کرده اند افزایش بیش از گذشته چند پروانه پس از صفر رشد بیش از پنج سال گذشته” مشاور برتر گفت: مجمع.

“ما همچنین موفق به رسیدگی به مشکلات مربوط به کسری حساب جاری. غیر از مالیات بر درآمد افزایش یافته است به عنوان به خوبی و بیش از هدف تعیین شده برای این سال است. نرخ ارز تثبیت شده است. مردم از خارج از کشور در حال حاضر از اعتماد به نفس در پاکستان” شیخ اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de