‘مردم گرفتن تست شده برای COVID-19 به دلیل انگ اجتماعی’: مرتضی وهاب

اخبار/فایل

دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب در سه شنبه گفت: مردم خودداری از گرفتن تست شده برای COVID-19 به دلیل انگ اجتماعی است و دولت می تواند تست بیشتر مردم است.

وهاب صحبت Geo News‘ برنامه “روضه Shahzaib Khanzada کی Sath” گفت: “ما یک تست ظرفیت 4,800 آزمون اما مردم می ترسند برای آزمایش به دلیل انگ اجتماعی. دولت نمی تواند آنها را وادار به آن است و به همین دلیل ما فقط انجام 2,500-3,000 آزمون روزمره است.”

صحبت کردن در مورد امکانات موجود در بیمارستان های دولتی گفت: “ما باید فضای کافی در دسترس بیماران در بیمارستان های دولتی اما به طور طبیعی مردم ترجیح می دهند برای دریافت درمان از بیمارستان های خصوصی که با قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر روی آنها [مراکز] .”

“وجود دارد برخی از بیمارستان های خصوصی در کراچی است که تاسیس شده است انزوا تسهیلات بنابراین اگر شما بروید وجود دارد این امکانات را نمی قادر خواهد بود برای سرگرم کردن شما,” او گفت:.

“9920445, 11206565 و 0316-0111712 اعداد هستند که مردم می توانند با تماس به دریافت اطلاعات در مورد بیمارستان و درمان بیماران برای coronavirus” وهاب گفت.

“انزوا امکانات موجود در بیمارستان مدنی, سند, موسسه ارولوژی (SIUT), لیاری بیمارستان عمومی داو دانشگاه Ojha پردیس جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز, سند, بیمارستان, Aga Khan hospital Ziauddin بیمارستان و مرکز نمایشگاه بیمارستان صحرایی” او گفت:.

“ما داده اند سند بیمارستان انزوا تسهیلات در Gadap شهر در حالی که ما بیش از دیگری جدا تسهیلات به سند در Dumba, گت,” او اضافه شده است.

صحبت در مورد دکتر فرقان الحق مرگ او گفت که در مورد او بود “سنن”. او گفت که دکتر فرقان راه اندازی شد برای رفتن به بیمارستان منتقل اما در آخرین لحظه بود توصیه یک دوست برای رفتن به SIUT. “متاسفانه او قادر به رسیدن به آن وجود دارد و در گذشت.”

“تمام امکانات مورد نیاز در دسترس هستند در بیمارستان. اگر او رسیده بود وجود دارد در زمان زندگی خود را می تواند ذخیره شده اند” گفت: وهاب متاسفانه.

“اگر مردم در حال تجربه علائم آنها باید رسیدن به سند وزارت بهداشت و نه به آزمایشگاه یا بیمارستان. تیم ما خواهد آمد به محل اقامت خود را و آزمون خود را و به اشتراک گذاری نتیجه با شما,” او گفت:.

وهاب گفت که او به اشتراک گذاری این اطلاعات در مورد مردم غافل از اینکه آنها آلوده هستند و ممکن است به گسترش این بیماری به دیگران زمانی که آنها به امکانات پزشکی.

این سناتور گفت که این تعداد در حال افزایش در نرخ سریع, با اشاره به بدتر شدن روند.

“ما را دیده اند که مردم نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد که در آن دولت تا به حال نرم, محدودیت های اعمال شده از جمله در NADRA دفاتر Ehsaas مراکز و بانک ها گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد عوارض جانبی از نرم شدن مستند.

“اگر دولت حرکت به سمت نرم شدن مستند آن نیز باید گسترش آگاهی در میان مردم بسیار مهم حفظ احتیاطی است,” او گفت: “یک ملی روایت است که نیاز به گسترش آگاهی در میان مردم و به آنها اطلاع دهد که با پوشیدن ماسک است که در بهترین منافع خود را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de