مردم از دست دادن اهمیت یک بار رهبر خود خارج پشتیبانی’: Zulfi بخاری

برنامه

“هر کسی که می رود در برابر چشم انداز برتر را از دست دادن اهمیت خود را,” دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی Zulfi بخاری گفت: در روز چهارشنبه.

بخاری سخنان آمده در این زمینه یک گزارش ساخته شده توسط یک کمیسیون است که وظیفه بود توسط نخست وزیر عمران خان با کاوش های اخیر قند بحران در کشور است.

بر اساس این گزارش, ارشد PTI عضو جهانگیر Tareen و برادر وزیر سابق امنیت غذایی Khusro بختیار تا به حال سود بیشتر از بحران صورت گرفت که در ماه ژانویه این سال است.

“مردم از دست دادن اهمیت خود را هنگامی که رهبر خود را خارج از حمایت” گفت: بخاری و اضافه میکند: “تنها کسانی که با حمایت رهبر نگه اهمیت است.”

پیش از آن در هفته پس از یافته های این گزارش نخست وزیر ساخته شده تغییرات مهم در کابینه فدرال.

اظهار نظر در این حرکت چند ساعت بعد دولت سخنگوی Dr Firdous عاشق Awan گفت که نخست وزیر می خواهد به تقویت نهادها و افراد نیست.

با اشاره به ترمیم کابینه دکتر Firdous گفت که هدف پشت این تصمیم بود به معرفی خود و پاسخگویی در کشور است.

“آن را نمی تواند تحمل از حقوق غصب و که یک گروه خاص طول می کشد استفاده,” او گفت:.

نخست وزیر خود گفته است که او را به اقدام علیه کسانی که مسئول افزایش قیمت قند و گندم پس از او می بیند دقیق پزشکی قانونی گزارش از یافته های اولیه.

“من در انتظار مفصل گزارش پزشکی قانونی در حال حاضر توسط پرقدرت کمیسیون که خواهد آمد در 25 آوریل, قبل از اقدام” نخست وزیر گفت: در یک صدای جیر جیر.

در ضمن Tareen در حالی که در واکنش به این گزارش گفت که او هنوز ایستاده بود و با نخست وزیر و چالش تحقیقات کمیته اگر آن را یافت او را مسئول بحران شکر.

“من در تماس مداوم با نخست وزیر و من موضع او را” Tareen گفته بود و اضافه کرد که او تا به حال ارائه شده از 20 ، 000 تن شکر به آب و برق فروشگاه ها در Rs67 یک کیلو صرفه جویی مردم Rs250 میلیون.

“اگر من تا به حال به فروش شکر در Rs67 یک کیلو, من می خواهم را اهدا Rs250 میلیون به نخست وزیر کرونا صندوق امداد,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im