‘مردم شروع به دیدن آنچه Black Lives Matter واقعا’: دامنی Felder صحبت می کند در برابر BLM

دامنی Felder بنیانگذار یوتیوب را در حق برادران در گفتگو با Daily Caller است سامانتا Renck در مورد یک زندگی موضوع اعتراض در دالاس, تگزاس, چگونه هرج و مرج آشکار و بیشتر.

در شنبه Felder بود ناهار خوری در یک, Dallas, تگزاس, رستوران, زمانی که از زندگی ماده معترضان نشان داد.

“آنها در واقع راهپیمایی گذشته یک بار نشده است. هیچ یک از ما تا به حال هیچ ایده که آنها می تواند به پایین آمدن به آن بخش از شهر” Felder گفت. “موسیقی ادامه داد: مردم همچنان از داشتن یک زمان خوب است. سپس آنها راهپیمایی در گذشته دو بار — هنوز هم نمی توانید هر توجه نمی کنید هر heckling ندارند.”

Felder ادامه داد: “آنها پارک شده خود را شاید 50 متری دور از رستوران پس از گذر دوم شدند و فقط فریاد و جیغ اما هیچ کس واقعا به آنها توجه است که آنها را به وضوح می خواستم. این زمانی بود که آنها با نزدیک شدن به رستوران و تحریک هرج و مرج است.”

گروه “شروع heckling مردم بودند که واقعا فقط شما می دانید با بهره گیری خود را در شام با فرزندان جوان خود را. سیاه و سفید خانواده ها وجود دارد با فرزندان جوان است. این پل گروه های پارک شده خود را درست در مقابل آن جدول و شروع به فریاد در آنها است.”

Felder در مورد نقش رسانه های جریان اصلی بازی های برگزار شده است در طول ناآرامی های مدنی در این کشور اداره پلیس دالاس واکنش به این رویداد ، (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن حامی سیلی در صورت در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا)

تماشا کنید:

اشتراک!

چک کردن بیشتر از the Daily Caller:

بریتانیا ممنوعیت Huawei: در حال حاضر چیست ؟

‘نی که پشت شتر را شکست’: 150 مینیاپولیس افسران پلیس پرونده برای معلولین با استناد به PTSD

عقیم سازی اجباری, سقط جنین اجباری و کنترل تولد: داخل چین در استان سین کیانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>