پنسیلوانیا ایران خانه نامزد وعده به ‘چین را برای پرداخت نهفته آنها گفت:’

پنسیلوانیا در کنگره نامزد جیم Bognet منتشر شد یک کمپین تبلیغ شنبه اطمینان رای دهندگان که او را “ایجاد چین پرداخت” برای عدم شفاف در مورد شدت coronavirus.

Bognet می توان در آگهی ایستاده در مقابل آنچه که کاندیدای جمهوری خواه می گوید که او در حال حاضر بسته به خانواده کسب و کار امیدوار کننده برای نگه چین پاسخگو باشد. او در حال اجرا برای دفتر در برابر Rep. مت کارترایت یک دموکرات در پنسیلوانیا 8 منطقه.

“چینی ها به ما دروغ گفته. آنها سعی در پوشش coronavirus. زمانی که من خود را در کنگره ما را به چین و پرداخت هزینه برای آنها نهفته است گفت: شغل آنها را به سرقت برده و زندگی ما از دست داده ایم,” Bognet می گوید در آگهی پس از او تابه دوربین تابه به او نشان می دهد خانواده مالکیت کسب و کار.

“در حالی که ما غمگین زندگی از دست رفته برای مراقبت از بیمار و توسعه درمان ما باید از دست ندهیم چه کسی مسئول این بیماری همه گیر مرگبار گسترش در سراسر جهان” Bognet گفت: در بیانیه ای متصل به آگهی که اجرا خواهد شد و در کابل در سراسر نقاط اسکرانتون.

در این بیانیه اشاره می کند که COVID-19 نهفته خانواده اش ساخت و ساز کسب و کار.

“چین کمونیست دروغ را به تمام جهان است و نتایج حاصل شده اند مرگبار به آمریکا” Bognet اضافه شده است. (مرتبط: “چین بود و نه راستگو’: Ex-FDA رئیس اسکات Gottlieb توضیح می دهد که چگونه پکن گمراه جهان در مورد Coronavirus)

مقامات دولتی معتقدند که چین به عدم شفافیت در مورد شدت این ویروس ساخته شده مسائل بسیار بدتر از آنها را در غیر این صورت بوده است.

“چین بود و نه راستگو با جهان در ابتدا از این” سابق فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در CBS.

Bognet نتیجه گیری گفت: “ما به امریکا بزرگ دوباره” اشاره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 شعار. Bognet سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت که منصوب به حمایت آمریکا ایجاد شغل و تولید است.

او raked در $275,000 در طول سه ماهه اول سال 2020 با توجه به Bognet مطبوعات آزاد است.

Cartwright منطقه رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن با 10 امتیاز در سال 2016. این یکی از 30 کنگره مناطق انجام شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن با نشستن دموکراتیک عضو U. s. House.

چهار دوره کنگره رای به نفع impeaching رئیس جمهور و عضو مجلس نانسی پلوسی رهبری تیم.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im