پنس می گوید دموکرات هل دادن “غیر مسئولانه شعارهای’ در Coronavirus — چاک تاد خواسته نام

معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام “ظالمانه و غیر مسئولانه شعارهای” روز یکشنبه که او می گوید: برخی از دموکرات ها در حال استفاده سیاسی به کوروناویروس.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب پنس به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار.

اگر چه او را متوقف کوتاه از متهم دموکرات “weaponizing” این بیماری برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برخی از حامیان جمهوری خواه انجام داده اند پنس گفت: ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” گفت: “رئيس جمهور در زمان اقدام قاطع برای حفاظت از مردم آمریکا” که موجه “صدای در سمت ما هل دادن به عقب بر ظالمانه و غیر مسئولانه و بس.”

میزبان چاک تاد پیشنهاد کرد که دموکرات ها نمی شد پخش بازی های سیاسی. “آنچه در واقعیت وجود دارد که دموکرات ها در حال انجام این کار ؟ به نظر می رسد مانند مردم در حال پرسیدن سوال و نگران ویروس. این نشان میدهد برخی از مرتب کردن بر اساس انگیزه های سیاسی است که در نوع ناخالص.” (مرتبط: مسافر ‘پاک’ از Coronavirus به نظر می رسد در فاکس نیوز, سرفه در کودک در حالی که گفت: “این بیماری مسری’)

“خوب من به شما شده است وجود دارد بسیاری از شعارهای غیر مسئولانه در میان دموکرات ها و مفسران در سمت چپ.”

تاد خواستار آن شدند که پنس “نام برخی از نام های … چون این فقط احساس می کند مانند gaslighting. لطفا با نام برخی از نام ها. ما همه در … بزرگ مردم در اینجا.”

پنس ذکر یک ستون در نیویورک تایمز “با برجسته لیبرال روزنامه نگار که گفت: ما باید نام آن را مغلوب ساختن پیشی جستن است. virus.” وی یادآور NBC میزبان است که “این ویروس آغاز شد و در چین” و این که رئیس جمهور نمی تواند “سرزنش شود.”

“رئيس جمهور در زمان اقدام قاطع برای حفاظت از مردم آمریکا گفت:” پنس که به نام “ظالمانه و غیر مسئولانه حرف در طرف دیگر.”

روز جمعه تهمت متهم به سی ان ان از تلاش برای “استوک ملی coronavirus وحشت.”

به جای اذعان به حملات از سمت چپ تاد پرسید: “آیا شما فکر می کنم این حرف از طرف شما کمک می کند?” (مربوط: ما رسمی تعطیل چینی خبرنگار برای این ادعا چین ‘شامل’ Coronavirus)

“من هرگز غبطه خوردن مردم در پاسخ به بی جا غیر قابل توجیه حملات. اما من به شما قول می دهم که ما در حال رفتن به ادامه تمرکز بر روی ماموریت رئیس جمهور است و با توجه به این نیروی کار و توجه این دولت است و ما در حال رفتن به را کامل منابع دولت فدرال به خرس” پنس پاسخ داد.

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 26: U.S. President Donald Trump speaks at the beginning of a new conference with members of the coronavirus task force, including Vice President Mike Pence in the Brady Press Briefing Room at the White House February 26, 2020 in Washington, DC. Trump updated the American people about what his administration's 'whole of government' response to the global coronavirus outbreak. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در آغاز یک کنفرانس با اعضای coronavirus نیروی کار از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس در بردی نشست خبری در کاخ سفید Feb. 26, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

در شنبه پنس و رئیس جمهور اعلام کرد مرگ اولین coronavirus قربانی.

معاون رئیس جمهور وعده داده است که “مردم آمریکا می تواند اعتماد به نفس است که ما قصد داریم به ادامه کار این موضوع است.” پنس گفت: با وجود acrimony بین رئیس جمهور و مجلس نمایندگان “ما در حال رفتن به محل کار با با رهبران هر دو حزب در کنگره را به مطمئن شوید که نه تنها ما و آژانس های فدرال باید تمام منابع آنها نیاز دارند.”

“به یاد داشته باشید چاک این است که در مورد زندگی مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de