Facebook و توییتر در حال حاضر به تعظیم به درخواست از مجلس نانسی پلوسی به هیچ کس یک ویرایش ویدئو از حزب دموکرات کالیفرنیا, پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.

ویرایش ویدئو نوشته شده بود در هر دو سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از سه شنبه شب SOTU که در آن پلوسی دیده می شود پاره یک کپی از این سخنرانی. این تصویری است که متصل به هم به نظر می رسد که پلوسی پاره پاره گفتار به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش یک تاسکیگی airman در مخاطب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نسخه ویرایش شده پنج شنبه. Pelosi معاون رئیس ستاد درو Hammill انتقاد Facebook جمعه نشان می دهد این نسخه تهمت توییتی mischaracterizes آنچه در طول سخنرانی.

پلوسی را حرکت بنا به گزارش ها انجام می شود از غضب آمد و در پایان دم از سخنرانی رئیس جمهور که دموکرات ها گفت: حاوی اطلاعات غلط و دروغ است. او در پاسخ به کلیت مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات Hammill که در یک سری از توییت انفجار این شرکت است.

تماشا کنید:

“آخرین جعلی تصویری از بلندگو پلوسی است که به عمد طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ به مردم آمریکا و هر روز که این سیستم عامل را رد و آن را یکی دیگر یادآوری است که آنها به مراقبت بیشتر در مورد سهامداران خود از منافع عمومی و منافع” Hammill نوشت.

Facebook سخنگوی اندی سنگ سعی کرد توضیح دهد که چرا نسخه ویرایش شده را نقض نمی کند سیاست های شرکت. “ببخشید شما پیشنهاد رئیس جمهور را ندارد این سخنان و سخنران نمی rip سخنرانی ؟” او در یک صدای جیر جیر پاسخ به Hammill شکایت.

سنگ مربوط به Facebook سیاست قوانین مربوط به دستکاری رسانه ها. از جمله مطالب حذف نمی شود چرا که حاوی دستکاری مواد و یا تصاویری سنگ اضافه شده است. او تایید کرد به CNBC که فیلم “نقض نمی کند سیاست های ما.”

Hammill پاسخ داد: “چه سیاره شما زندگی می کنند ؟ این است که فریب آمیزی تغییر داده است. آن را به پایین.” (مرتبط: نانسی پلوسی اشک تا گفتار کپی به عنوان به زودی به عنوان نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه)

توییتر نیز حاضر به حذف این فیلم در آن زمان سیاست با توجه به CNBC. این ویدئو را دریافت کرده 2.1 میلیون بازدید رسیده و تقریبا 5 میلیون نفر و به اشتراک گذاشته شدن بیش از 23000 بار که از شب جمعه تهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت CNBC.

آرم Amazon, Apple, Facebook و گوگل دیده می شود در یک ترکیب عکس از رویترز فایل های. رویترز/فایل عکس ها/عکس

این اولین بار نیست پلوسی و Facebook را کشتی بیش از آنچه که مجلس معتقد است دستکاری تصویری به معنای به او نگاه بد است. او و صاحب نظران لیبرال pounced در این شرکت در سال 2019 زمانی که غول تکنولوژی حاضر به هیچ کس یک doctored ویدئو کلیپ از نماینده مجلس.

ویدیو مصنوعی آهسته پلوسی گفتار و رفتار. آن را به عنوان جعلی اما نه قبل از آن تا به حال شده است به اشتراک گذاشته شده در سراسر سیستم عامل های مختلف. Facebook تعیین شده در آن زمان است که ارائه به مشتریان با اطلاعات دقیق و مهم تر از از بین بردن این ویدئو به طور کامل.

پلوسی است و پس از تبدیل شدن به بیشتر متضاد به Facebook گفتن خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژانویه که Facebook کاری به نفع با مغلوب ساختن پیشی جستن برای جلوگیری از قانونی یافت. “همه آنها می خواهند خود را کاهش مالیات و هیچ اقدام ضد تراست در برابر آنها” او گفت: در این کنفرانس وقتی پرسید که آیا او نگرانی در مورد Facebook انگیزه های پیش از سال 2020 انتخابات.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de