پلوسی شومر اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به پرواز پرچم در نیمی از کارکنان که Coronavirus مرگ و میر می رسد 100,000

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر در نامه ای روز شنبه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او را به سفارش همه پرچم هایی در نیمی از کارکنان که coronavirus مرگ و میر می رسد 100000.

تعداد آمریکایی هایی که فوت کرده اند با کروناویروس است که تقریبا 95,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. (مربوط به: نیویورک می افزاید: نزدیک به 4000 نفر که هرگز آزمایش مثبت به کروناویروس مرگ عوارض)

“این آخر هفته ما را رعایت یادبود روز یک مناسبت از اهمیت زیادی به ما افتخار مردان و زنان بودند که حاضر به فداکاری برای کشور ما” دو پیشرو دموکرات نوشت. “ما به عنوان ما احترام به آنها متاسفانه در کشور ما سوگوار مرگ و میر نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی از COVID-19. قلب ما شکسته و بیش از این از دست دادن بزرگ و دعاهای ما با خانواده های خود.”

“احترام آنها و از دست دادن به ما و کشور ما در حال نوشتن به درخواست که شما سفارش پرچم به پرواز در نیمی از کارکنان در تمام ساختمان های عمومی در کشور ما در غم از روز حساب از زمانی که ما رسیدن به 100,000 مرگ و میر. آن را به عنوان یک خدمت ملی بیان غم و اندوه بنابراین نیاز به توسط هر کس در کشور ما” آنها را ادامه داد.

این نامه می آید به عنوان پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف روز معاملاتی توهین با پلوسی با اشاره به رئیس جمهور به عنوان “چاق” و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ که سخنران “مشکلات روانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de