اندوسی تمدید بیکاری کوتاه مدت را رد کرد دوباره

رئیس مجلس نانسی پلوسی دوباره پنجشنبه ایده کوتاه مدت 600 دلار در هر هفته تمدید بیکاری را رد کرد.

پُلي گفت: “ما پسوند کوتاه مدت نداريم” وقتي از او پرسيد که اگر او طرفدار انجام يک تمديد کوتاه مدت باشد تا به کساني که در حال حاضر به دليل کوروناويروس بيکار هستند و قادر به پرداخت صورتحساب نيستکمک کند. این در حالی است که دموکرات ها و جمهوری خواهان در مجلس و سنا می گویند آنها هیچ جا نزدیک به یک معامله محرک است.

Pelosi قبلا حاضر به در نظر گرفتن تمدید بیکاری کوتاه مدت در اواخر ماه ژوئیه ، گفت : “من بسیار معکوس به جدا کردن این و از دست دادن تمام اهرم برای تامین تمام نیازهای دیگر است.” پُلوسی در ادامه گفت: «این یک تاکتیک تقلبی است و با تمام احترامی که برای شما قائل ماست، یک سوال ناشایند که وقتی صحبت از نیازهای خانواده های کارگری آمریکا می شود.»

نانسی پلوسی رئیس مجلس سنا (D-CA) صحبت می کند در طول یک کنفرانس خبری با رهبر اقلیت مجلس سنا چاک شومر (دی- نیویورک) پس از پایان اعلام شده به خاموشی دولت جزئی در کاپیتول ایالات متحده 25 ژانویه 2019 در واشنگتن، دی سی. (عکس توسط زاک گیبسون/گتِی تصاویر)

جمهوری خواهان سنا همچنان در مورد عبور از یک تریلیون دلاری فاز چهار بسته کوروناویروس قبل از تعطیلات اوت شک دارند، به عنوان آنها می گویند دموکرات ها از مذاکره امتناع می کنند. (مرتبط: در اینجا چه سناتورجمهوری خواه می گویند آنها در فاز 4 بسته محرک می خواهند)

روزانه کالر با تعدادی از سناتورهای جمهوری خواه صحبت کرد در مورد آنچه که آنها اعتقاد دارند باید انجام شود و آنچه که آنها می خواهند در لایحه محرک بعدی را ببینید. همه آنها نگرانی های خود را در مورد مقدار پول است که در حال حاضر در حال پیشنهاد ذکر شده است.

بیش از ده ها جمهوریخواه سنا ی سنا، در نهار کنفرانس سه شنبه، از امضای قرارداد یکجا با یک تریلیون دلار دیگر، ناخوشایندی جدی را اعلام کردند. (مرتبط: ‘قانون شفا’ — مک کانل پرده برداری جمهوری خواهان کوروناویروس بسته محرک)

امیدها کم است که کنگره یک بسته محرک فاز 4 را پیش از تعطیلات اوت آینده، بر روی میز رئیس جمهور دونالد ترامپ قرار دهد، مردم آشنا به مذاکرات به دیلی کالر گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>